Do zobaczenia za rok!

Kolejna edycja targów Packaging Innovations jest zaplanowana od 31 maja do 1 czerwca 2022 roku.

Tegoroczna 13. edycja targów Packaging Innovations, która odbyła się 15-16 września w Expo XXI Warszawa, zgromadziła 3100 osób. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających, którzy mieli okazję nawiązywać nowe kontakty, utrwalać relacje biznesowe, zdobywać wiedzę oraz czerpać inspiracje. Swoją ofertę zaprezentowało wiele firm, w tym producenci i dostawcy opakowań oraz etykiet. Byli to m.in. firma Qubik, Polpack, Fano, Merck, Polipack, Masterchem czy Eticode. Na targach obecna była także firma Masterpress, która zaprezentowała swoją nowość produktową - papierową torbę dla branży e-commerce, będącą alternatywą dla klasycznej torby wysyłkowej. Wśród zwiedzających nie zabrakło przedstawicieli najróżniejszych branż, w tym spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej czy chociażby reklamowej. Kolejna edycja Packaging Innovations odbędzie się w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2022 roku w Expo XXI Warszawa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty