Do zobaczenia za rok!

Kolejna edycja targów Packaging Innovations jest zaplanowana od 31 maja do 1 czerwca 2022 roku.

Tegoroczna 13. edycja targów Packaging Innovations, która odbyła się 15-16 września w Expo XXI Warszawa, zgromadziła 3100 osób. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających, którzy mieli okazję nawiązywać nowe kontakty, utrwalać relacje biznesowe, zdobywać wiedzę oraz czerpać inspiracje. Swoją ofertę zaprezentowało wiele firm, w tym producenci i dostawcy opakowań oraz etykiet. Byli to m.in. firma Qubik, Polpack, Fano, Merck, Polipack, Masterchem czy Eticode. Na targach obecna była także firma Masterpress, która zaprezentowała swoją nowość produktową - papierową torbę dla branży e-commerce, będącą alternatywą dla klasycznej torby wysyłkowej. Wśród zwiedzających nie zabrakło przedstawicieli najróżniejszych branż, w tym spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej czy chociażby reklamowej. Kolejna edycja Packaging Innovations odbędzie się w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2022 roku w Expo XXI Warszawa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty