Platyna dla DS Smith

Ocena EcoVadis odbywa się przy pomocy metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy, takie jak m.in. dziesięć zasad inicjatywy ONZ Global Compact.

© EcoVadis

Firma DS Smith otrzymała platynową ocenę od EcoVadis za swoje osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. W zeszłym roku producent otrzymał ocenę niższą - złotą. Tym samym firma znalazła się w 1% spośród 75 000 najlepiej ocenianych firm na całym świecie. Firma uzyskała 90 na 100 punktów w zakresie zrównoważonego zaopatrzenia, z pochwałą za program zaangażowania dostawców i certyfikację łańcucha dostaw FSC, oraz 80 punktów za kwestie środowiskowe. Została również doceniona za zaangażowanie na rzecz zamknięcia obiegu poprzez lepsze projektowanie i ochronę zasobów naturalnych w ramach strategii zrównoważonego rozwoju Now and Next, zgodnie z którą zobowiązuje się do pozyskiwania papieru pochodzącego w 100 procent z recyklingu lub papieru z certyfikowanych źródeł oraz do utrzymania standardu zarządzania energią ISO 50001 we wszystkich objętych nim zakładach.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty