Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Więcej i szybciej przez internet

Expertfold 165 w wersji e-commerce zaspokaja potrzebę dywersyfikacji i produktywności, jednocześnie zapewniając efektywną kosztowo produkcję.

© Bobst

Firma Bobst zaprezentowała najnowszy dodatek w portfolio - składarko-sklejarkę Expertfold 165 w wersji e-commerce. Nowa wersja maszyny jest teraz dostępna z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które zostały opracowane z myślą o handlu internetowym. Do wersji e-commerce dodano dwa nowe moduły: Polyvacuum i Gyrobox, charakteryzujące się wysoce konfigurowalną i modułową konstrukcją i zapewniające elastyczność produkcji. Wcześniej moduły te były dostępne dla maszyny Masterfold 170 i 230. Polyvacuum pozwala na zamontowanie specjalnych urządzeń falcujących oraz aplikatorów taśm i pasków samoprzylepnych, niezbędnych w produkcji opakowań e-commerce. Gyrobox przeznaczony jest do obracania wykrojników przy pełnej prędkości linii produkcyjnej, umożliwiając obróbkę złożonych produktów w jednym przejściu. Rozwiązanie zapewnia wydajność do 250 m/min. „Expertfold 165 w wersji e-commerce pozwala na produkcję szerokiej gamy opakowań w jednej linii produkcyjnej, zapewniając wysoki poziom wydajności nawet w przypadku skomplikowanych projektów. Co więcej, technologia ta charakteryzuje się prostą obsługą, co skraca czas przygotowania do pracy. Podobnie jak inne maszyny firmy Bobst, system jest łatwy w obsłudze dzięki przyjaznemu dla operatora interfejsowi użytkownika z prostą konfiguracją” - dodaje Pierre Binggeli, dyrektor działu składarko-sklejarek w firmie Bobst. Maszyna jest wyposażona w technologię automatyzacji Matic i system zdalnego sterowania, co pozwala na wzmocnienie cyfrowej transformacji producentów opakowań. Szybka konfiguracja i przezbrajanie wynika również z tego, że maszyna i jej poszczególne moduły zarządzane za pomocą interfejsu HMI, dzięki czemu użytkownik może na bieżąco zapisywać i odczytywać ustawienia. Expertfold jest już dostępny z usługami Helpline Plus i Bobst Service Apps, umożliwiającymi zdalny dostęp dla szybkiego i skutecznego monitorowania produkcji i wsparcia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty