Więcej i szybciej przez internet

Expertfold 165 w wersji e-commerce zaspokaja potrzebę dywersyfikacji i produktywności, jednocześnie zapewniając efektywną kosztowo produkcję.

© Bobst

Firma Bobst zaprezentowała najnowszy dodatek w portfolio - składarko-sklejarkę Expertfold 165 w wersji e-commerce. Nowa wersja maszyny jest teraz dostępna z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które zostały opracowane z myślą o handlu internetowym. Do wersji e-commerce dodano dwa nowe moduły: Polyvacuum i Gyrobox, charakteryzujące się wysoce konfigurowalną i modułową konstrukcją i zapewniające elastyczność produkcji. Wcześniej moduły te były dostępne dla maszyny Masterfold 170 i 230. Polyvacuum pozwala na zamontowanie specjalnych urządzeń falcujących oraz aplikatorów taśm i pasków samoprzylepnych, niezbędnych w produkcji opakowań e-commerce. Gyrobox przeznaczony jest do obracania wykrojników przy pełnej prędkości linii produkcyjnej, umożliwiając obróbkę złożonych produktów w jednym przejściu. Rozwiązanie zapewnia wydajność do 250 m/min. „Expertfold 165 w wersji e-commerce pozwala na produkcję szerokiej gamy opakowań w jednej linii produkcyjnej, zapewniając wysoki poziom wydajności nawet w przypadku skomplikowanych projektów. Co więcej, technologia ta charakteryzuje się prostą obsługą, co skraca czas przygotowania do pracy. Podobnie jak inne maszyny firmy Bobst, system jest łatwy w obsłudze dzięki przyjaznemu dla operatora interfejsowi użytkownika z prostą konfiguracją” - dodaje Pierre Binggeli, dyrektor działu składarko-sklejarek w firmie Bobst. Maszyna jest wyposażona w technologię automatyzacji Matic i system zdalnego sterowania, co pozwala na wzmocnienie cyfrowej transformacji producentów opakowań. Szybka konfiguracja i przezbrajanie wynika również z tego, że maszyna i jej poszczególne moduły zarządzane za pomocą interfejsu HMI, dzięki czemu użytkownik może na bieżąco zapisywać i odczytywać ustawienia. Expertfold jest już dostępny z usługami Helpline Plus i Bobst Service Apps, umożliwiającymi zdalny dostęp dla szybkiego i skutecznego monitorowania produkcji i wsparcia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty