Od wydajności do oszczędności

Podczas webinarium prelegenci zaprezentują skuteczne rozwiązania opakowaniowe, które pozwolą producentom zmniejszyć produkcję odpadów i związane z nimi koszty.

© Cama

Firma Cama organizuje wirtualne wydarzenie pod hasłem „Redukcja kosztów związanych z produkcją opakowań i odpadów opakowaniowych w branży napojów oraz branży kawowej” w ramach Smart Packaging Hub, które odbędzie się 13 października 2021 roku o godzinie 15:00. Podczas webinarium przedstawiciele obu branż przedstawią efektywne sposoby na obniżenie kosztów i udoskonalenie produkcji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju dzięki zastosowaniu inteligentnej linii pakującej. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich zaprezentowanych przykładów będzie recykling i skuteczne zarządzanie odpadami. Luc Lizotte, kierownik ds. inżynierii i konserwacji w firmie Lassonde opowie o tym, jak dzięki pełnej integracji śledzenia danych z podajnikiem udało się firmie zmniejszyć ilość produkowanych odpadów podczas procesu pasteryzacji i obróbki cieplnej. Z kolei Federico Oneto, wiceprezes ds. operacyjnych w firmie Caffitaly System zaprezentuje, w jaki sposób inteligentne rozwiązania opakowaniowe poprawiły wydajność i zmniejszyły koszty produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty