Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Od wydajności do oszczędności

Podczas webinarium prelegenci zaprezentują skuteczne rozwiązania opakowaniowe, które pozwolą producentom zmniejszyć produkcję odpadów i związane z nimi koszty.

© Cama

Firma Cama organizuje wirtualne wydarzenie pod hasłem „Redukcja kosztów związanych z produkcją opakowań i odpadów opakowaniowych w branży napojów oraz branży kawowej” w ramach Smart Packaging Hub, które odbędzie się 13 października 2021 roku o godzinie 15:00. Podczas webinarium przedstawiciele obu branż przedstawią efektywne sposoby na obniżenie kosztów i udoskonalenie produkcji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju dzięki zastosowaniu inteligentnej linii pakującej. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich zaprezentowanych przykładów będzie recykling i skuteczne zarządzanie odpadami. Luc Lizotte, kierownik ds. inżynierii i konserwacji w firmie Lassonde opowie o tym, jak dzięki pełnej integracji śledzenia danych z podajnikiem udało się firmie zmniejszyć ilość produkowanych odpadów podczas procesu pasteryzacji i obróbki cieplnej. Z kolei Federico Oneto, wiceprezes ds. operacyjnych w firmie Caffitaly System zaprezentuje, w jaki sposób inteligentne rozwiązania opakowaniowe poprawiły wydajność i zmniejszyły koszty produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty