Od wydajności do oszczędności

Podczas webinarium prelegenci zaprezentują skuteczne rozwiązania opakowaniowe, które pozwolą producentom zmniejszyć produkcję odpadów i związane z nimi koszty.

© Cama

Firma Cama organizuje wirtualne wydarzenie pod hasłem „Redukcja kosztów związanych z produkcją opakowań i odpadów opakowaniowych w branży napojów oraz branży kawowej” w ramach Smart Packaging Hub, które odbędzie się 13 października 2021 roku o godzinie 15:00. Podczas webinarium przedstawiciele obu branż przedstawią efektywne sposoby na obniżenie kosztów i udoskonalenie produkcji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju dzięki zastosowaniu inteligentnej linii pakującej. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich zaprezentowanych przykładów będzie recykling i skuteczne zarządzanie odpadami. Luc Lizotte, kierownik ds. inżynierii i konserwacji w firmie Lassonde opowie o tym, jak dzięki pełnej integracji śledzenia danych z podajnikiem udało się firmie zmniejszyć ilość produkowanych odpadów podczas procesu pasteryzacji i obróbki cieplnej. Z kolei Federico Oneto, wiceprezes ds. operacyjnych w firmie Caffitaly System zaprezentuje, w jaki sposób inteligentne rozwiązania opakowaniowe poprawiły wydajność i zmniejszyły koszty produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty