FPM Projekt kończy program certyfikacji. Flexcel NX przez Miraclon

© Miraclon

Studio graficzne FPM Projekt zakończyło z sukcesem program certyfikacji Miraclon dla płyt Flexcel NX, podkreślając swoje zaangażowanie we wdrażanie rygorystycznych środków i procedur, aby zapewnić swoim klientom stałą wysoką jakość produkcji płyt, doradztwo techniczne i inne usługi prepress. Zaprojektowany, aby ocenić zdolność użytkowników technologii Flexcel NX do spełnienia międzynarodowych standardów, program certyfikacji jest zestawem funkcji, które zapewniają wiodącą w branży wydajność, powtarzalność i spójną jakość produkcji płyt fleksograficznych. Proces certyfikacji jest również wspierany przez kompleksowy pomiar i analizę danych. 


« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty