Nowa fabryka w Maroku

W nowej fabryce firmy Smurfit Kappa znajdzie się także Experience Centre, sprzyjające wzmocnionej współpracy z klientami i dostarczające kreatywnych pomysłów.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa, jedna z największych na świecie firm produkujących opakowania papierowe, rozpoczęła budowę swojej pierwszej fabryki tektury falistej w Maroku. Fabryka ta, zlokalizowana w mieście Rabat i zajmująca powierzchnię 25 tys. m², ma umożliwić szybkie i efektywne dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych dla lokalnych klientów. W zakładzie będą produkowane opakowania m.in. dla sektora przemysłowego, rolniczego, FMCG, motoryzacyjnego, farmaceutycznego i ceramicznego, zarówno dla klientów lokalnych, jak i dla międzynarodowych koncernów mających swoje siedziby w Maroku. Nowy zakład ma rozpocząć działalność na początku 2023 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty