VII edycja innowacji

Najbliższe targi Warsaw Pack odbędą się w dniach 26 - 28 kwietnia 2022 roku w Ptak Warsaw Expo.

© Warsaw Pack

W dniach 26 - 28 kwietnia 2022 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się VII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe oraz szeroka gama maszyn pakujących i drukujących. Targi zostaną podzielone na poszczególne strefy tematyczne: technika pakowania, opakowań, etykiet, etykietowanie i druk, automatyka, e-commerce, logistyka i magazynowanie, dzięki czemu każdy ze zwiedzających jak i wystawców będzie mógł skupić się na interesującym go sektorze. Podczas targów odbędą się również wydarzenia towarzyszące, w czasie których odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej na temat panujących trendów w branży. Rejestracja na targi dostępna jest na stronie www.warsawpack.pl/rejestracja. Wystawcy mogą zarezerwować stoisko poprzez formularz na stronie www.warsawpack.pl/zostan-wystawca. Podczas VI edycji targów Warsaw Pack, która odbyła się między 23 a 25 listopada 2021 roku, swoje produkty i usługi zaprezentowało 227 wystawców, a stoiska odwiedziło ponad 14872 klientów branżowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty