Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Potrójne wyróżnienie

Zrównoważony rozwój jest warunkiem koniecznym rentownego biznesu. Dla naszych klientów i partnerów ważne jest również, aby współpraca z Metsä Board opierała się na odpowiedzialnych podstawach. Mamy ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym m. in. do końca 2030 roku produkcję papieru i surowców w 100% bez użycia paliw kopalnych. Ocena >>A<< jest wyrazem uznania dla naszej pracy w drodze do osiągnięcia naszych celów” - mówi Mika Joukio, dyrektor generalny Metsä Board.

© Metsä Board

Firma Metsä Board została uznana za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przez organizację ekologiczną CDP, otrzymując potrójne wyróżnienie i pozycję na „Liście A” za przeciwdziałanie zmianom klimatycznym oraz działania na rzecz ochrony bezpieczeństwa wodnego i lasów. Producent jest jedną z 14 firm, które uzyskały potrójne „A”, spośród prawie 12 000 firm, które zostały ocenione na podstawie danych przekazanych CDP w 2021 roku. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań opakowaniowych w zgodzie ze środowiskiem. Surowce pochodzące z lasów północnoeuropejskich zarządzanych w sposób zrównoważony, zasobooszczędna produkcja i niska emisja dwutlenku węgla w przypadku produkcji niskogramaturowych tektur stanowią solidną podstawę odpowiedzialnej działalności producenta. Firma uzyskała ocenę „A” szósty rok z rzędu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty