Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Potrójne wyróżnienie

Zrównoważony rozwój jest warunkiem koniecznym rentownego biznesu. Dla naszych klientów i partnerów ważne jest również, aby współpraca z Metsä Board opierała się na odpowiedzialnych podstawach. Mamy ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym m. in. do końca 2030 roku produkcję papieru i surowców w 100% bez użycia paliw kopalnych. Ocena >>A<< jest wyrazem uznania dla naszej pracy w drodze do osiągnięcia naszych celów” - mówi Mika Joukio, dyrektor generalny Metsä Board.

© Metsä Board

Firma Metsä Board została uznana za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przez organizację ekologiczną CDP, otrzymując potrójne wyróżnienie i pozycję na „Liście A” za przeciwdziałanie zmianom klimatycznym oraz działania na rzecz ochrony bezpieczeństwa wodnego i lasów. Producent jest jedną z 14 firm, które uzyskały potrójne „A”, spośród prawie 12 000 firm, które zostały ocenione na podstawie danych przekazanych CDP w 2021 roku. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań opakowaniowych w zgodzie ze środowiskiem. Surowce pochodzące z lasów północnoeuropejskich zarządzanych w sposób zrównoważony, zasobooszczędna produkcja i niska emisja dwutlenku węgla w przypadku produkcji niskogramaturowych tektur stanowią solidną podstawę odpowiedzialnej działalności producenta. Firma uzyskała ocenę „A” szósty rok z rzędu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty