Inteligentna technologia High-Definition. Nowe rozwiązanie od Scodix

Scodix-SHD-2-300x200.jpeg 

© Scodix

Scodix ogłosił premierę Scodix Ultra 6000 z technologią SHD (Smart High Definition), nowej generacji serii Ultra Digital Enhancement Press. Przełomowa technologia opiera się na sukcesie Scodix Ultra 6000 i jest skierowana bezpośrednio do sektora producentów opakowań i drukarń wysokiej rozdzielczości, oferując nowe rozwiązania w zakresie uszlachetniania. 


Nowe możliwości 

Scodix Smart High Definition to sterowany algorytmem druk cyfrowy, który zapewnia wysoką dokładność i precyzję nawet skomplikowanych detali z folii i punktowych zdobień. Nowa maszyna umożliwia druk na arkuszach do formatu B1/41 cali i podobnie jak Ultra 6000, oferuje korzyści ekonomiczne wynikające z wydajnej produkcji, a także konfiguracji urządzenia do danych potrzeb przy krótszym całkowitym czasie wprowadzania na rynek. Smart High Definition zapewnia jakość foliowania odpowiednią dla rynków opakowań kosmetycznych, opieki zdrowotnej, czekolady i napojów spirytusowych. Dzięki ulepszeniu Scodix Foil w technologii SHD klienci Scodix mogą uzyskać wysoką jakość nawet drobnych i delikatnych szczegółów w projektach co w połączeniu z elastycznością oferowanego rozwiązania może korzystnie wpłynąć na sposób kształtowania marki. 

 

 

Wartości Scodix 

Eli Grinberg, dyrektor generalny i współzałożyciel Scodix zapewnił, że firma oferując dziesięć różnych aplikacji do zdobienia, kompatybilnych z szeroką gamą papierów do formatu B1 jest w pełni przygotowana na zaspokojenie potrzeb wszystkich branż związanych z drukiem, w tym opakowań. Scodix dąży do tego, by produkcja przy użyciu oferowanych narzędzi była ekonomiczna i elastyczna, a jakością przewyższała wszystkie istniejące procesy. Współwłaściciel Scodix zapewnił, że wraz z rosnącą świadomością wpływu na planetę firma oferuje korzyści w zakresie benchmarkingu zrównoważonego rozwoju i eliminuje potrzebę wytwarzania barwników, które wymagają wytrawiania za pomocą kwasów. Klienci Scodix mogą czerpać wszystkie korzyści płynące ze zwiększonej produkcji, nie rezygnując w działania na rzecz ochrony środowiska. 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty