Bodypak w centrum Europy

„Moim celem jest pozyskanie nowych partnerów dla firmy Bodypak oraz wzmocnienie istniejących relacji z klientami. Jest to wspaniała okazja do wprowadzenia silnych wartości biznesowych i standardów obsługi, aby sprostać wymaganiom i wysokim oczekiwaniom międzynarodowych marek” - podkreśla Magdalena Kasperczak, dyrektor zarządzający Bodypak Europe.

© Bodypak

Bodypak powołał Magdalenę Kasperczak na stanowisko dyrektora zarządzającego nowej europejskiej spółki Bodypak Europe. Firma oferuje wysokiej jakości formowane wtryskowo zakrętki, zamknięcia, opakowania, słoiki, butelki i tuby przeznaczone dla rynku środków higieny osobistej, gospodarstwa domowego i napojów. Magdalena Kasperczak współpracowała z zespołem BodyPak przez ostatnie 4 lata podczas pracy w Bech Packaging i wnosi do firmy cenną wiedzę branżową. Firma posiada biura i magazyny w Poznaniu, położonym w centrum Europy i z dostępem do nowoczesnego międzynarodowego portu lotniczego w bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki nowej lokalizacji firma BodyPak jest dobrze przygotowana do obsługi klientów z UE, co pozwoli jej dalej się rozwijać.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty