Laureat Packaging Innovations w Birmingham. Ekologiczna Rippatape Halo

© Filtrona Tapes

W dniach 15-16 lutego w Birmingham odbędzie się wydarzenie Packaging Innovations. Wśród ogłoszonych zawczasu zwycięzców tegorocznej edycji Galerii Innowacji jest produkt Rippatape Halo od Filtrona Tapes (do niedawna Essentra Tapes).

 

Rippatape Halo to flagowy model taśmy klejącej z gamy produktów Eco. Rozwiązanie jest skierowane do rynku e-commerce i ma na celu pomóc zarówno producentom opakowań, jak i właścicielom marek, którzy starają się przekraczać oczekiwania konsumentów dotyczące środowiska i wrażeń związanych z produktami. Jako pierwsza tego rodzaju taśma papierowa w gamie Filtrona Tapes Eco, Rippatape Halo otrzymała certyfikat produktu nadającego się do recyklingu. Użyty do produkcji papier osiąga poziom A+ zgodny z kryteriami włoskiego krajowego standardu recyklingu: UNI 11743 i MC 501: 2017. Skuteczność rozdzierania taśmy jest porównywalna do wyników wiodącego na rynku produktu producenta jakim jest Rippatape 60. Taśma Rippatape Halo oparta jest na jednowarstwowym, specjalistycznym papierze powlekanym, bez folii i laminatów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty