Zamknięcie transakcji

Oficjalne zamknięcie transakcji nastąpiło 1 czerwca 2021 roku.

© Paccor

 

Firma Paccor, producent zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych dla rynku spożywczego i gastronomicznego, z dniem 1 czerwca ogłosił oficjalne zamknięcie transakcji przejęcia Miko Pak. Jak podkreśla Andreas Schütte, prezes zarządu firmy Paccor, nabycie jest jednym z kroków będących częścią realizacji strategii wzrostu, który pozwoli na dalszy rozwój biznesu.

 „Jesteśmy wdzięczni firmie Paccor za jej zainteresowanie i wiarę w naszą działalność, a naszą współpracę postrzegamy jako kluczowy etap dla naszej firmy. Jestem przekonany, że wniesie ona znaczącą wartość dodaną do naszej działalności i że razem powinniśmy być w stanie zapewnić nasz stały, rentowny wzrost” - dodaje Karl Hermans, dyrektor zarządzający Miko Pac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty