Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Dostępność 24/h

Wirtualne targi firmy będą dostępne dla klientów przez cały rok.

© Südpack

Wraz z końcem czerwca rozpoczęły się wirtualne targi firmy Südpack, które są dostępne

dla odwiedzających 24 godziny na dobę przez cały rok. Celem wirtualnych targów jest, jak podkreśla producent, stworzenie „nowej ścieżki komunikacji z klientami”. Będą one podzielone na dwa poziomy. Pierwszy z nich, dostępny bez rejestracji, oferuje ogólne informacje dotyczące produktów i innowacji produktowych firmy oraz strategii zrównoważonego rozwoju. Z kolei na poziomie drugim zarejestrowani odwiedzający mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami oraz obejrzeć wykłady, a także pobrać prezentacje, ulotki i broszury. W centrum uwagi znajdują się przede wszystkim ekologiczne innowacje produktowe, skoncentrowane na czterech obszarach działania: przydatności do recyklingu i zwiększeniu udziału recyklatu, redukcji ilości materiału, foliach z surowców odnawialnych oraz gospodarce o obiegu zamkniętym. Oprócz tego odwiedzający targi mogą także skorzystać z porad specjalistów w zakresie doboru właściwej technologii druku i materiałów, od projektu do procesów uszlachetniania, kaszerowania i konfekcjonowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty