Nowości od Bekum. Seria 8

©Bekum

Firma Bekum zajmująca się produkcją maszyn do wytłaczania z rozdmuchem wprowadza na rynek nową serię maszyn do produkcji opakowań i pojemników przemysłowych dostępnych w ponad 12 różnych rozmiarach. Serię 8 określa wielokrotnie nagradzany projekt maszyny, energooszczędnej wytłaczarki HiPEx 36D, spiralne matrycowe głowice trzpieniowe zapewniające jednorodność stopu, nowoczesny system sterowania maszynami BC 8.0 z obsługą Industry 4.0 firmy Bekum oraz opatentowana przez firmę rama C zapewniająca doskonały rozkład siły nacisku. W zależności od rozmiaru maszyny ELBOW należące do serii 8 będą dostępne w wersji jedno- lub dwustanowiskowej. Wprowadzając serię 8 na rynek firma Bekum ma nadzieję wyznaczyć nowe standardy w produkcji maszyn do wytłaczania z rozdmuchem. Seria 8 zostanie zaprezentowana na targach K 2022 na stanowisku 14 C03.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty