Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Pełna produkcja Bag-in-Box

Zakład produkcyjny Ibi w Hiszpanii działa już od 45 lat - w 2007 roku został przejęty przez firmę Smurfit Kappa.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zakończyła rozbudowę zakładu produkującego materiały elastyczne w Ibi w Hiszpanii. Inwestycja o wartości 12 milionów euro zaowocowała powiększeniem powierzchni produkcyjnej o dodatkowe 4 300 metrów kwadratowych i ma pozwolić firmie na bardziej zaawansowaną produkcję folii. Fabryka rozpoczęła działalność na początku tego roku i jak twierdzi producent, będzie jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji rozwiązań opakowaniowych Bag-in-Box w Europie.
Zakład zostanie wyposażony innowacyjne maszyny, które pozwolą na realizację pełnego cyklu produkcyjnego opakowań typu Bag-in-Box. Taki model produkcji oznacza nie tylko szybszą i bardziej efektywną obsługę klientów, ale także znaczne zmniejszenie wpływu na środowisko - do 21 procent mniej emisji dwutlenku węgla powstałych w produkcji materiałów elastycznych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty