Pełna produkcja Bag-in-Box

Zakład produkcyjny Ibi w Hiszpanii działa już od 45 lat - w 2007 roku został przejęty przez firmę Smurfit Kappa.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zakończyła rozbudowę zakładu produkującego materiały elastyczne w Ibi w Hiszpanii. Inwestycja o wartości 12 milionów euro zaowocowała powiększeniem powierzchni produkcyjnej o dodatkowe 4 300 metrów kwadratowych i ma pozwolić firmie na bardziej zaawansowaną produkcję folii. Fabryka rozpoczęła działalność na początku tego roku i jak twierdzi producent, będzie jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji rozwiązań opakowaniowych Bag-in-Box w Europie.
Zakład zostanie wyposażony innowacyjne maszyny, które pozwolą na realizację pełnego cyklu produkcyjnego opakowań typu Bag-in-Box. Taki model produkcji oznacza nie tylko szybszą i bardziej efektywną obsługę klientów, ale także znaczne zmniejszenie wpływu na środowisko - do 21 procent mniej emisji dwutlenku węgla powstałych w produkcji materiałów elastycznych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty