Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Europejskie inwestycje

Nowe laboratorium pozwoli firmie na rozwój innowacyjnych opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa otworzyła nowe laboratorium opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce w zakładzie Northampton w Wielkiej Brytanii. Laboratorium uzyskało certyfikat ITSA (International Safe Transfer Association), często wymagany przez sklepy internetowe, takie jak Amazon, Alibaba czy eBay i umożliwi producentowi opracowywanie, testowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych wysokiej jakości. W nowym centrum badawczym zespół ekspertów współpracuje z klientami przy opracowywaniu nowych rozwiązań opakowaniowych, które minimalizują i zapobiegają uszkodzeniom produktów powstającym podczas dystrybucji. Prototypy opakowań są następnie poddawane rygorystycznym testom w celu zapewnienia, że spełnione zostały wymagane standardy jakości i wydajności. Po otrzymaniu certyfikatu rozwiązania te wdrażane do produkcji.

Ponadto firma zakończyła inwestycję o wartości 12 milionów euro w hiszpańskiej fabryce opakowań Bag-in-Box w Ibi wytwarzającej folie oraz planuje rozbudowę fabryki produkującej tekturę falistą w Rethel, w północno-wschodniej Francji o wartości 24 milionów euro. Inwestycje mają na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej w europejskich zakładach oraz redukcję emisji dwutlenku węgla.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty