Europejskie inwestycje

Nowe laboratorium pozwoli firmie na rozwój innowacyjnych opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa otworzyła nowe laboratorium opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce w zakładzie Northampton w Wielkiej Brytanii. Laboratorium uzyskało certyfikat ITSA (International Safe Transfer Association), często wymagany przez sklepy internetowe, takie jak Amazon, Alibaba czy eBay i umożliwi producentowi opracowywanie, testowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych wysokiej jakości. W nowym centrum badawczym zespół ekspertów współpracuje z klientami przy opracowywaniu nowych rozwiązań opakowaniowych, które minimalizują i zapobiegają uszkodzeniom produktów powstającym podczas dystrybucji. Prototypy opakowań są następnie poddawane rygorystycznym testom w celu zapewnienia, że spełnione zostały wymagane standardy jakości i wydajności. Po otrzymaniu certyfikatu rozwiązania te wdrażane do produkcji.

Ponadto firma zakończyła inwestycję o wartości 12 milionów euro w hiszpańskiej fabryce opakowań Bag-in-Box w Ibi wytwarzającej folie oraz planuje rozbudowę fabryki produkującej tekturę falistą w Rethel, w północno-wschodniej Francji o wartości 24 milionów euro. Inwestycje mają na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej w europejskich zakładach oraz redukcję emisji dwutlenku węgla.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty