Oregon i Chicago Soap

Butelki Oregon Soap i Chicago Soap produkowane w oparciu o dwie różne technologie dostępne są w pojemnościach 500 ml.

© Axium Packaging

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opakowania do mydła w płynie, w niemieckiej fabryce KKT, należącej do Axium Packaging, powstały dwie nowe butelki z tworzywa PET o standardowym gwincie 28/410: Oregon Soap i Chicago Soap. Swoją ofertę wzbogaciła także francuska fabryka Loire Plastic Industrie, proponując swoje rozwiązania w wersji z recyklingowanego tworzywa PP oraz firma Acti Pack, która poszerzyła swoje portfolio o nowe pojemności butelek.

 

Butelki Oregon Soap powstają dzięki dwustopniowej technologii ISBM, zapewniając tym samym znakomity stosunek ceny do wydajności. Z kolei butelki Chicago Soap produkowane są w technologii ISBM hot cycle. Oba rozwiązania oferują wszystkie zalety tworzywa PET: krystalicznie czystą przezroczystość, duże możliwości barwienia oraz elastyczne ilości dostaw. Obie butelki mają pojemność 500 ml.

 

 

Rozwiązania z recyklingowanym PP

W dbałości o ochronę środowiska, francuska fabryka Loire Plastic Industrie należąca do Axium Packaging od lat angażuje się w działania proekologiczne i oferuje swoim klientom alternatywne rozwiązania w zakresie stosowania materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak PCR lub PIR PP lub materiały pochodzenia biologicznego. Cała gama produkowanych przez Loire Plastic wieczek, nakrętek, fliptopów i opakowań od niedawna dostępna jest z recyklingowanego PP w zakresie od 50 do 95 procent, w zależności od decyzji klienta. Recyklingowane zamknięcia mogą być kompletowane z butelkami i słoikami z RPET firmy Acti Pack.

 

 

Nowe, jeszcze bardziej ekologiczne zakrętki z recyklingowalnego PP mogą być komponowane z opakowaniami firmy Acti Pack.

© Axium Packaging

Nowa butelka Acti Pack

Gama butelek Next produkowanych przez należącą do grupy firmę Acti Pack wzbogaciła się o nową pojemność 100 ml. Butelki cylindryczne, o gwincie 24/410 dostępne są obecnie w pojemnościach 100-150-200-250-300-400-500-750 i 1000 ml i jako produkt standardowy mogą być zamawiane nawet od 1 palety. Produkty grupy Axium Packaging produkowane przez Acti Pack, Loire Plastic oraz KKT będzie można obejrzeć na targach PCI Days w Warszawie w dniach 8-9 września 2021.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty