Airnov na targach ACC. Premiera HAT-B

Podczas targów AACC w Chicago odbędzie się premiera nowego produktu firmy – fiolki HAT-B.

Ó Airnov

Airnov Healthcare Packaging, producent opakowań z atmosferą kontrolowaną, zaprezentuje zupełnie nowy produkt i przedstawi swoje portfolio produktowe na zbliżających się targach AACC w Chicago, które odbędą się w dniach 26-28 lipca. Główną atrakcją na stoisku firmy będzie nowe rozwiązanie opakowaniowe HAT-B, które posiada wiele cech zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obejmują one zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych, możliwość regulacji ilości środka osuszającego i zastosowanie uniwersalnego materiału sorpcyjnego w celu dostosowania do wymogów dotyczących stabilności. Fiolka, przeznaczona na rynek diagnostyczny i nutraceutyczny, jest dostępna w dwóch rozmiarach. Ponadto jest kompatybilna ze zautomatyzowanymi liniami napełniania, może wykorzystywać wszystkie rodzaje środków osuszających i jest zgodna z zasadami dotyczącymi kontaktu z żywnością, ponieważ środek osuszający nie dotyka zawartości. Oprócz HAT-B, firma będzie również wystawiać szereg innych produktów, w tym HAT-SNAP z mechanizmem zabezpieczającym przed manipulacją oraz HAT-IN z technologią ADP oraz wiele innych, zaawansowanych rozwiązań.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty