Firma Sonoco w EUROPEN. Opakowania i środowisko

©Sonoco

Firma Sonoco, światowy dostawca opakowań konsumenckich, przemysłowych, medycznych i ochronnych, została członkiem Europejskiej Organizacji na rzecz Opakowań i Środowiska (EUROPEN). Celem stowarzyszenia jest zwiększenie dostępności i harmonizacji europejskiego rynku opakowań i produktów w opakowaniach przy jednoczesnej ochronie produktów i środowiska. Jak podkreśla Skye Oudemans, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju na Europę w Sonoco, zrównoważony rozwój jest głównym celem firmy i rozwoju jej opakowań, dlatego celowo zdecydowała się ona dołączyć do stowarzyszenia, które tak wysoko ceni ochronę produktów i środowiska. Sonoco nie może się doczekać współpracy oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat opakowań i zrównoważonego rozwoju z EUROPEN i jej członkami.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty