Nowe rozwiązanie od Brother. Mobilna drukarka etykiet PT-D410

© Brother

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie z serii P-touch do druku etykiet dedykowane zarówno biurom, jak i użytkownikom prywatnym. Model PT-D410 to mobilna drukarka etykiet zapewniająca wydruk wyraźnych laminowanych naklejek, które pozwolą na oznaczenie ważnych dokumentów, sprzętu biurowego lub rzeczy w domu.

 

Urządzenie PT-D410 umożliwia sprawne przygotowanie laminowanych etykiet, dzięki wbudowanej klawiaturze Qwerty i dużemu wyświetlaczowi z funkcją podglądu wydruku. Nowy model wyróżnia się intuicyjną obsługą i pozwala na drukowanie oznaczeń na taśmach o szerokości do 18 mm. PT-D410 może być używane jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z komputerem za pomocą kabla USB, co pozwala uzyskać dodatkowe możliwości w zakresie projektowania etykiet oferowane przez oprogramowanie P-touch Editor. Nowy model daje możliwość podglądu etykiet przed ich wydrukowaniem. Duży, 16-znakowy, 2-liniowy ekran gwarantuje pewność bezbłędnej pracy. Urządzenie jest również sprzedawane w wersji PTD410VP, które zawiera walizkę oraz zasilacz.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty