Lead the revolution!

Tegoroczna edycja targów All4Pack Emballage Paris odbędzie się pod hasłem „Lead the revolution!”.

© All4Pack

W dniach 21-24 listopada 2022 roku w podparyskim centrum wystawienniczym Paris Nord Villepinte odbędą się Międzynarodowe Targi Opakowań i Intralogistyki All4Pack Emballage Paris. Wydarzenie to zgromadzi w ciągu 4 dni 4 dni 66 000 profesjonalistów z sektorów Packaging, Printing, Processing i Logistics oraz będzie znakomitą okazją do poznania z bliska innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań z branży opakowań prezentowanych przez 1300 wystawców i marek. Na bogatą ofertę wystawienniczą targów złożą się rozwiązania producentów maszyn do pakowania, producentów opakowań, firm z sektora utrzymania i intralogistyki oraz firm z branży druku. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj oraz na stronie www.all4pack.com.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty