Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Nowy zakład firmy Bizerba

Otwarcie zakładu w Milton Keynes to ważny krok producenta, który planuje rozszerzyć swoją działalność w Wielkiej Brytanii i ofertę o kompleksowe rozwiązania dla klientów z branży etykiet.

© Bizerba

Firma Bizerba otworzyła nowe biura oraz zakład produkcji etykiet w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. W jednym z budynków powstała nowoczesna drukarnia, w której odbywa się produkcja szerokiej gamy etykiet. Nowy zakład został wyposażony w dziesięciokolorową maszynę drukarską EFA 530 firmy MPS. Oznacza to, że firma może produkować wszystkie rodzaje etykiet, które mogą być przetwarzane przez systemy Bizerba.  Na ofertę firmy składają się zarówno etykiety ozdobne, etykiety termiczne, etykiety bez podkładu, jak i etykiety specjalne, które są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Od tej pory biura firmy Bizerba UK będą się mieścić w nowym budynku. Z kolei w nowym, w pełni wyposażonym showroomie klienci i partnerzy będą mogli zapoznać się z bogatym portfolio urządzeń, oprogramowania i rozwiązań etykietowych firmy Bizerba.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty