Nowy zakład firmy Bizerba

Otwarcie zakładu w Milton Keynes to ważny krok producenta, który planuje rozszerzyć swoją działalność w Wielkiej Brytanii i ofertę o kompleksowe rozwiązania dla klientów z branży etykiet.

© Bizerba

Firma Bizerba otworzyła nowe biura oraz zakład produkcji etykiet w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. W jednym z budynków powstała nowoczesna drukarnia, w której odbywa się produkcja szerokiej gamy etykiet. Nowy zakład został wyposażony w dziesięciokolorową maszynę drukarską EFA 530 firmy MPS. Oznacza to, że firma może produkować wszystkie rodzaje etykiet, które mogą być przetwarzane przez systemy Bizerba.  Na ofertę firmy składają się zarówno etykiety ozdobne, etykiety termiczne, etykiety bez podkładu, jak i etykiety specjalne, które są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Od tej pory biura firmy Bizerba UK będą się mieścić w nowym budynku. Z kolei w nowym, w pełni wyposażonym showroomie klienci i partnerzy będą mogli zapoznać się z bogatym portfolio urządzeń, oprogramowania i rozwiązań etykietowych firmy Bizerba.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty