Spotkanie po dwóch latach

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.packagingspeaksgreen.com/en/conference/2022.

© WPO

Światowa Organizacja Opakowań (WPO) odbędzie pierwsze w tym roku posiedzenie zarządu podczas targów Ipack Ima 2022, które odbywają się w dniach 3-6 maja w Mediolanie; udział ten oznacza również pierwsze fizyczne spotkanie WPO od początku pandemii. Według przewodniczącego organizacji, Pierre’a Pienaar’a, oczekiwania są ogromne, nie tylko w odniesieniu do działań WPO zaplanowanych na targi w Mediolanie, ale także w odniesieniu do spotkań z członkami i przyjaciółmi WPO oraz wszystkich innowacji, które będzie można zobaczyć na targach. Wśród głównych działań WPO, jakie będą miały miejsce podczas targów, wymienia się przede wszystkim uroczystą galę międzynarodowego konkursu WorldStar, która odbędzie się 4 maja oraz posiedzenie zarządu, które odbędzie się 5 maja. „Obecnie swój udział potwierdziło 36 ekspertów z branży z 29 krajów, reprezentujących WPO, którzy wezmą udział w spotkaniu zarządu w czwartek” - podkreśla Pierre Pienaar. Pierwszego dnia targów, 3 maja, Pierre Pienaar przedstawił ogólny zarys sytuacji w przemyśle opakowaniowym, poruszając niektóre aspekty związane z pandemią, jak również różne projekty, nad którymi WPO pracowało przez ostatnie 2 lata. W konferencji wzięli udział także inni goście specjalni: Valerio Soli, prezes Ipack Ima, który podkreślił współpracę pomiędzy Ipack Ima i WPO, wiceprezes WPO i koordynator konkursu WorldStar, która zaprezentowała główne innowacje opakowaniowe uczestników konkursu WorldStar. Nerida Kelton, wiceprezes WPO ds. zrównoważonego rozwoju i oszczędności żywności, przedstawiła projekt „Waste Stream Mapping Guides” będący częścią programu „Global Packaging Design for Recycling Guide”. Ceremonia wręczenia nagród WorldStar Award to kolejna ważna atrakcja WPO podczas targów w Mediolanie. 4 maja ogłoszonych zostanie 110 zwycięzców edycji 2022, a także zwycięzcy kategorii specjalnych. Prezes WPO, Pierre Pienaar, oraz wiceprezes ds. zrównoważonego rozwoju i oszczędzania żywności, Nerida Kelton, wystąpią także na konferencji „Packaging that Speaks Green” prowadzonej przez UCIMA podczas Ipack Ima, która ma na celu dzielenie się zagadnieniami związanymi z gospodarką zrównoważonego rozwoju i gospodarką obiegową w łańcuchu dostaw opakowań. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty