Maximilian Heindl awansuje

 

Maximilian Heindl (na zdjęciu po lewej) przejął stanowisko wiceprezesa zarządu w Progroup z dniem 1 lipca 2021 roku.

© Progruop

1 lipca 2021 roku Maximilian Heindl przejął stanowisko wiceprezesa zarządu w Progroup. W ten sposób firma została przekazana z założyciela Jürgena Heindla na jego syna i następców. Na przełomie lat 2022/2023 Jürgen Heindl ostatecznie przekaże stanowisko prezesa zarządu Progroup AG i przejdzie do rady nadzorczej.

Maximilian Heindl rozpoczął pracę w firmie w 2016 roku na stanowisku Head of Production and Technology Paper. W sierpniu 2017 roku został wybrany na stanowisko zastępcy członka zarządu. Od 2019 roku jako Chief Development Officer pracuje nad organizacją, cyfryzacją i zarządzaniem przedsiębiorstwa. Przed rozpoczęciem pracy w Progroup zdobywał doświadczenie w firmie Voith Paper w Heidenheim.

Maximilian Heindl obejmuje stanowisko wiceprezesa w czasie silnego rozwoju Progroup. W polskim Strykowie powstaje aktualnie dwunasty zakład produkcji formatów tektury falistej firmy, który jest trzecim z kolei w Polsce. Ponadto w fazie ostatecznego znajdują się dalsze projekty rozwojowe w Niemczech, we Włoszech i we Francji.

„Poza dalszym rozwojem będziemy także zajmować się modernizacją technologiczną już istniejących lokalizacji oraz połączeniem wszystkich procesów przez sieć. Kolejnym istotnym punktem pozostaje zagadnienie zrównoważonego rozwoju, w tym zero waste, zero emission oraz zamknięte obiegi materiału” - podkreśla Maximilian Heindl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty