Rebranding M&MR Trading

W skład spółki MMR Group Polska wchodzą, tak jak dotychczas, trzy jednostki biznesowe: MMR Group TransComfort, MMR Group PrintSolutions (wcześniej PHOENIX Xtra Print Polska) oraz MMR Group MediaTransfer (wcześniej TTM Technologia Transferu Mediów).

© MMR Group Polska

Firma M&MR Trading Polska zmieniła dotychczasową nazwę na MMR Group Polska. Proces zmiany nazwy został połączony z rebrandingiem, będąc kolejnym krokiem strategii firmy w myśl dewizy „Wdrażamy technologię, dostarczamy wartość” / „Implementing technology, delivering value”. Jak podkreśla firma, modyfikacja nazwy i proces rebrandingu są konsekwencją rozwoju i wyrażają długoletnią prezencję na rynku polskim. Na przestrzeni 30 lat przeobraziła się ona z firmy handlowej w niezależnego dostawcę kompleksowych i kompatybilnych produktów, usług, systemów i własnych marek. Jednostki biznesowe grupy są skupione na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju - kumulacji nowych rynków, poszerzaniu portfolio, doradztwie oraz doskonaleniu strategii komunikacyjnej. Z kolei nowe logo odzwierciedla trzy filary działalności grupy, będąc wyrazem dynamiki i nowoczesności oraz podkreślając doświadczenie i ewolucję biznesową. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty