Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rebranding M&MR Trading

W skład spółki MMR Group Polska wchodzą, tak jak dotychczas, trzy jednostki biznesowe: MMR Group TransComfort, MMR Group PrintSolutions (wcześniej PHOENIX Xtra Print Polska) oraz MMR Group MediaTransfer (wcześniej TTM Technologia Transferu Mediów).

© MMR Group Polska

Firma M&MR Trading Polska zmieniła dotychczasową nazwę na MMR Group Polska. Proces zmiany nazwy został połączony z rebrandingiem, będąc kolejnym krokiem strategii firmy w myśl dewizy „Wdrażamy technologię, dostarczamy wartość” / „Implementing technology, delivering value”. Jak podkreśla firma, modyfikacja nazwy i proces rebrandingu są konsekwencją rozwoju i wyrażają długoletnią prezencję na rynku polskim. Na przestrzeni 30 lat przeobraziła się ona z firmy handlowej w niezależnego dostawcę kompleksowych i kompatybilnych produktów, usług, systemów i własnych marek. Jednostki biznesowe grupy są skupione na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju - kumulacji nowych rynków, poszerzaniu portfolio, doradztwie oraz doskonaleniu strategii komunikacyjnej. Z kolei nowe logo odzwierciedla trzy filary działalności grupy, będąc wyrazem dynamiki i nowoczesności oraz podkreślając doświadczenie i ewolucję biznesową. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty