Burgopak łączy siły z Mohawk. Reuse, Recycle, Rediscover…

Każde z opakowań zostało wyposażone w intuicyjny mechanizm otwierania z wkładką, która pozwala odpowiednio zaprezentować pakowany produkt i zapewnić jego bezpieczeństwo podczas transportu.

Ó Burgopak

 

Firma Burgopak nawiązała współpracę z jedną z największych w Ameryce Północnej papiernią Mohawk Fine Papers, aby stworzyć rozwiązanie opakowaniowe, które, jak podkreśla producent, spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników produktów z branży CBD i wellness. Stworzone przez wielokrotnie nagradzany zespół projektantów, rozwiązanie opakowaniowe pod marką Kolluda może być dopasowywane do produktów o różnych kształtach i rozmiarach, od olejków po czekoladę, suplementy i wiele innych. Dostrzegając rosnącą potrzebę bardziej świadomych ekologicznie rozwiązań opakowaniowych, firmy Burgopak i Mohawk połączyły siły, aby stworzyć nowe, zrównoważone opakowania z tej serii. Do ich wykonania wykorzystano portfolio papierów Mohawk obejmujące produkty Renewal wykonane z konopi, słomy i włókien z bawełny pochodzącej z recyklingu. Opakowania wykonane z papieru Mohawk Renewal Hemp oraz Mohawk Renewal oferują wysokiej jakości wykończenie i wyjątkowe wrażenia dotykowe, będąc jednocześnie rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Druk w kolorze Pantone P 7498 U z użyciem białej folii uzupełniają proekologiczne hasła „Reuse, Recycle, Rediscover, Revive, Reimagine, Restore, Reclaim, Renew”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty