Robert Barciszewski nowym prezesem

Po 27 latach pracy w firmie Wanzl Polska Krzysztof Wygryzowski odchodzi na emeryturę, przekazując swoje stanowisko Robertowi Barciszewskiemu (na zdjęciu).

© Wanzl Polska

Robert Barciszewski objął stanowisko prezesa zarządu polskiego oddziału firmy Wanzl. Dotychczasowy prezes zarządu Krzysztof Wygryzowski po 27 latach pracy w firmie podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Robert Barciszewski posiada spore doświadczenie w obszarze handlu detalicznego, FMCG oraz QSR. Pracował dla największych sieci detalicznych oraz producentów dóbr konsumpcyjnych na poziomie Senior Management w obszarach Business Development, Procurement, Property Management zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. „Największym sukcesem firmy, którą przekazuję, jest sukcesywny rozwój jaki firma Wanzl Polska przeszła w ciągu ostatnich 27 lat; od sprzedaży wózków sklepowych, poprzez wyposażenie sklepów aż po dostawę kompleksowych rozwiązań dla handlu, logistyki i przemysłu” - podkreślił Krzysztof Wygryzowski, ustępujący prezes. „Jeśli chodzi o najbliższe plany związane z aktywnością Wanzl Polska, planuję przede wszystkim rozszerzenie działalności handlowej, usługowej i serwisowej poprzez poszerzenie oferty handlowej o nowe produkty zarówno z oferty firmy macierzystej, jak i w wyniku współpracy z naszymi aktualnymi jak i nowymi dostawcami oraz poprzez pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych całościowym wyposażeniem swoich obiektów handlowych. Będziemy patrzeć także w kierunku segmentów, których w Polsce jeszcze nie obsługiwaliśmy, konsekwentnie poszerzać nasz udział w rynku, proponując naszym obecnym, jak i nowym klientom rozwiązania systemowe, odpowiadające wyzwaniom rynkowym, a których w portfolio grupy Wanzl nie brakuje” - mówił  Robert Barciszewski, nowy prezes zarządu Wanzl Polska.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty