Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Ela Wyrób Folii i Opakowań. Nowości w duchu gospodarki o obiegu zamkniętym

 

Ela Wyrób Folii i Opakowań poszerzyła park maszynowy o nową linię produkcyjną, dzięki której firma może produkować folię orientowaną maszynowo. Umożliwia ona wytworzenie opakowań monotworzywowych w pełni nadających się do recyklingu. Firma, mając ponad 30 lat doświadczenia w produkcji folii wychodzi tym samym naprzeciw nowoczesnym trendom opakowaniowym i podąża w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Folie produkowane przez Ela Wyrób Folii i Opakowań znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, gumowym, ogrodniczym i są sprzedawane zarówno w Polsce jak i całe j Europie Zachodniej i Wschodniej. Proekologiczne działania Ela Wyrób Folii i Opakowań potwierdza zdobycie przez firmę certyfikatu EuCertPlast który jest europejskim systemem certyfikacji dla recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych, zgodnym z europejską normą EN 15343:2007.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty