Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Ela Wyrób Folii i Opakowań. Nowości w duchu gospodarki o obiegu zamkniętym

 

Ela Wyrób Folii i Opakowań poszerzyła park maszynowy o nową linię produkcyjną, dzięki której firma może produkować folię orientowaną maszynowo. Umożliwia ona wytworzenie opakowań monotworzywowych w pełni nadających się do recyklingu. Firma, mając ponad 30 lat doświadczenia w produkcji folii wychodzi tym samym naprzeciw nowoczesnym trendom opakowaniowym i podąża w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Folie produkowane przez Ela Wyrób Folii i Opakowań znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, gumowym, ogrodniczym i są sprzedawane zarówno w Polsce jak i całe j Europie Zachodniej i Wschodniej. Proekologiczne działania Ela Wyrób Folii i Opakowań potwierdza zdobycie przez firmę certyfikatu EuCertPlast który jest europejskim systemem certyfikacji dla recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych, zgodnym z europejską normą EN 15343:2007.

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty