Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rozbudowa zakładów w Europie

Rozbudowa zakładów w Luksemburgu i Champs-sur-Drac ma na celu zwiększyć niezawodność usług i wzmocnić wydajność zakładów produkcyjnych firmy w całej Europie.

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison zainwestuje ponad 60 milionów euro w rozbudowę mocy produkcyjnych w Europie, aby sprostać rosnącemu popytowi branży na etykiety i materiały opakowaniowe. Inwestycja obejmie dwie lokalizacje. Pierwsza z nich dotyczy trwającej już rozbudowy zakładów w Champ-sur-Drac we Francji i wyniesie 45 milionów euro. Rozbudowa we Francji obejmuje pięć nowych budynków logistycznych o powierzchni ponad 8 700 m² , nowy zautomatyzowany magazyn oraz instalację dodatkowej maszyny do powlekania, której uruchomienie zaplanowano na 2024 rok. W zakładzie w Luksemburgu, gdzie odbywa się produkcja etykiet z wykorzystaniem klejów akrylowych, firma rozpoczęła realizację projektu o wartości 15 mln euro, którego celem jest przeprojektowanie przepływu operacyjnego i dodanie nowej powlekarki. Nowa maszyna ma zostać uruchomiona w pierwszym kwartale 2023 roku. Jak podkreśla firma, rozbudowa zakładów produkcyjnych to kolejny krok w kierunku wdrożenia praktyk Przemysłu 4.0, które pozwalają zwiększyć wydajność oraz zmniejszyć koszty operacyjne firmy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty