Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Większe moce produkcyjne

Instalacja nowej tekturnicy w Nowej Soli ma pozwolić firmie na zwiększenie mocy produkcyjnych.

© Model Opakowanie

Model Group zainstaluje nową tekturnicę w zakładzie w Nowej Soli pod koniec listopada 2021 roku. Firma jest obecna w Polsce od ponad 20 lat. Zakład Model Opakowania w Nowej Soli dołączył do grupy w 2016 roku i zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. Oprócz Nowej Soli, grupa posiada zintegrowane fabryki tektury falistej w Biłgoraju przy granicy z Ukrainą oraz w Czosnowie pod Warszawą.

Nowa maszyna o szerokości 2,8 metra i wydajności 250 milionów metrów kwadratowych zwiększa potencjał produkcyjny firmy w Polsce do ponad 600 milionów metrów kwadratowych. Trzeci zakład w Polsce oferuje wszelkiego rodzaju opakowania standardowe z nadrukiem do 6 kolorów oraz opakowania klejone wielopunktowo z nakładaniem kleju na zimno i na gorąco. Specjalizuje się także w produkcji opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce z możliwością zastosowania technologii klejenia typu PSA (Pressure Sensitive Adhesive). Celem instalacji nowej tekturnicy jest dalszy rozwój działalności w Polsce.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty