Większe moce produkcyjne

Instalacja nowej tekturnicy w Nowej Soli ma pozwolić firmie na zwiększenie mocy produkcyjnych.

© Model Opakowanie

Model Group zainstaluje nową tekturnicę w zakładzie w Nowej Soli pod koniec listopada 2021 roku. Firma jest obecna w Polsce od ponad 20 lat. Zakład Model Opakowania w Nowej Soli dołączył do grupy w 2016 roku i zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. Oprócz Nowej Soli, grupa posiada zintegrowane fabryki tektury falistej w Biłgoraju przy granicy z Ukrainą oraz w Czosnowie pod Warszawą.

Nowa maszyna o szerokości 2,8 metra i wydajności 250 milionów metrów kwadratowych zwiększa potencjał produkcyjny firmy w Polsce do ponad 600 milionów metrów kwadratowych. Trzeci zakład w Polsce oferuje wszelkiego rodzaju opakowania standardowe z nadrukiem do 6 kolorów oraz opakowania klejone wielopunktowo z nakładaniem kleju na zimno i na gorąco. Specjalizuje się także w produkcji opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce z możliwością zastosowania technologii klejenia typu PSA (Pressure Sensitive Adhesive). Celem instalacji nowej tekturnicy jest dalszy rozwój działalności w Polsce.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty