Większe moce produkcyjne

Instalacja nowej tekturnicy w Nowej Soli ma pozwolić firmie na zwiększenie mocy produkcyjnych.

© Model Opakowanie

Model Group zainstaluje nową tekturnicę w zakładzie w Nowej Soli pod koniec listopada 2021 roku. Firma jest obecna w Polsce od ponad 20 lat. Zakład Model Opakowania w Nowej Soli dołączył do grupy w 2016 roku i zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. Oprócz Nowej Soli, grupa posiada zintegrowane fabryki tektury falistej w Biłgoraju przy granicy z Ukrainą oraz w Czosnowie pod Warszawą.

Nowa maszyna o szerokości 2,8 metra i wydajności 250 milionów metrów kwadratowych zwiększa potencjał produkcyjny firmy w Polsce do ponad 600 milionów metrów kwadratowych. Trzeci zakład w Polsce oferuje wszelkiego rodzaju opakowania standardowe z nadrukiem do 6 kolorów oraz opakowania klejone wielopunktowo z nakładaniem kleju na zimno i na gorąco. Specjalizuje się także w produkcji opakowań przeznaczonych na rynek e-commerce z możliwością zastosowania technologii klejenia typu PSA (Pressure Sensitive Adhesive). Celem instalacji nowej tekturnicy jest dalszy rozwój działalności w Polsce.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty