Większa wydajność, szybszy ROI. Znakowanie z Markem-Imaje

Znakowanie bezpośrednio na kartonach drukarką 5940G Markem-Imaje zapewnia większą wydajność i szybszy zwrot z inwestycji, zapewniając przy tym wysokiej jakości nadruki i kody zgodne z wymaganiami.

© Coleman

Decydując się na bezpośrednie znakowanie kartonów i opakowań zbiorczych, producenci mierzą się z wieloma wyzwaniami - muszą uzyskać wysokiej jakości, zgodny z przepisami nadruk, pakując swoje produkty bez kłopotów i dodatkowych kosztów związanych z etykietami. Dodatkowo poszukują niezawodnego sprzętu, który jest łatwy w integracji, obsłudze i konserwacji.

 

Drukarka 5940 G firmy Markem-Imaje do druku bezpośrednio na kartonach i opakowaniach zbiorczych wyznacza najwyższe standardy w zakresie jakości znakowania, zgodności z przepisami, wydajności operacyjnej oraz obniżonych całkowitych kosztów posiadania (TCO), dzięki zrównoważonemu rozwiązaniu. Zapewnia większą wydajność i zgodne z wymaganiami kody kreskowe łącznie z GS1-128. Drukuje kody kreskowe klasy C lub wyższej, tekst i grafikę na opakowaniach kartonowych, styropianowych, tackach i folii.

 

Rozwiązanie zapewnia dużą elastyczność w znakowaniu opakowań zbiorczych, eliminuje konieczność zamawiania kartonów ze wstępnym zadrukiem– personalizowane nadruki pod wymagania konkretnych rynków i odbiorców drukowane są bezpośrednio na linii pakującej. Z powodzeniem zastępuje też tradycyjne etykiety samoprzylepne.

 

Nowa drukarka pracuje na opatentowanych przez Markem-Imaje atramentach Touch Dry, które wysychają natychmiast po kontakcie z podłożem. Atramenty, które są wolne od zapachów i lotnych związków organicznych (LZO), są przyjazne środowisku, bezpieczne w obsłudze i przyczyniają się do bardziej zrównoważonej produkcji. Atramenty Touch Dry nie wsiąkają we włókna tektury falistej i nie tracą kontrastu; dostępne są w wielu kolorach, m.in. czarnym, czerwonym, zielonym, kilku odcieniach niebieskiego czy fioletowym.

 

Przełomowa technologia głowicy drukującej Intelli’Flow w systemie 5940 G w połączeniu z szybkoschnącymi atramentami Touch Dry  zapewnia stałą, wysoką jakość druku złożonych, zgodnych z wymaganiami kodów kreskowych na opakowaniach z tektury falistej i innych trudnych podłożach, zapewniając szybki zwrot z inwestycji.

 

Greg Kasprzak, Senior Product Marketing Manager w Markem-Imaje, powiedział: „Nasi klienci oczekują od nas poprawy wydajności na linii produkcyjnej - aby to osiągnąć, każdy szczegół jest ważny. Na przykład udało nam się dołączyć specjalnie zaprojektowany zbiornik z atramentem, który jest o 75% większy niż w większości rozwiązań konkurencyjnych, co ogranicza interwencje operatora o 43%. Ponadto pojemniki z atramentem można również wymieniać bez zatrzymywania produkcji, a czas nagrzewania jest o 67% szybszy niż w poprzednich modelach. Zestawienie tych szczegółowych rozwiązań ma znaczący wpływ na wydajność. Zaprojektowaliśmy to urządzenie z myślą o większej łatwości serwisowania, co doprowadzi do większej dostępności urządzenia, a także podniesie jakość druku i wydajność”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co więcej, 5940 G wykorzystuje oprogramowanie CoLOS Markem-Imaje w ramach pakietu Packaging Intelligence, aby pomóc producentom w centralnym przechowywaniu całej bazy danych zadań do druku, usprawniając zarządzanie procesem znakowania i wspierając wydajność produkcji. Zobacz video nt. produktu tutaj.

 

Coleman International Sp. z o. o. jest oficjalnym Partnerem firmy Markem-Imaje w Polsce, zaufanego, światowego producenta rozwiązań do identyfikacji i monitorowania produktów. Oferuje pełną linię niezawodnych i innowacyjnych systemów druku atramentowego, termotransferowego, laserowego oraz druku i nakładania etykiet.

 

   

Coleman International sp. z o.o.
ul. Glebowa 10
02-988 Warszawa

tel.: +48 725 004 005
http://coleman.pl

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty