Zmiany w zarządzie Schur Flexibles

 

W Schur Flexible nastąpiły zmiany personalne na najważniejszych stanowiskach w firmie. Dyrektorem generalnym został Juan Luis Martinez Arteaga, który od 2018 pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowiskach menadżerskich w takich firmach jak Saint-Gobain i Constantia Flexibles, oraz znajomości wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa Juan Luis Martinez Arteaga jest idealną osobą do objęcia funkcji CEO. Zmiana personalna nastąpiła również na stanowisku dyrektora finansowego. Nowym CFO został Mathias Breuer, który do tej pory był dyrektorem finansowym oddziału Sempermed w Semperit AG Holding. Zmian dopełnia niedawno powołany na stanowisko dyrektora sprzedaży Marek Pawlak, z prawie 30-letnim stażem w strukturach Schur Flexibles Group dopełnia nowy wizerunek zarządu firmy. Utworzony zespół zarządzający Schur Flexibles już pracuje nad swoim nowym programem rozwoju. Właściciele Schur Flexibles Group (80proc. B&C i 20proc. Lindsay Goldberg) wierzą, że dokonane zmiany personalne w zarządzie przyczynią się do dalszego, stabilnego rozwoju firmy i ugruntują jej pozycję jako leadera w dziedzinie elastycznych rozwiązań opakowaniowych w Europie.

 

® Schur Flexibles

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty