Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Zmiany w zarządzie Schur Flexibles

 

W Schur Flexible nastąpiły zmiany personalne na najważniejszych stanowiskach w firmie. Dyrektorem generalnym został Juan Luis Martinez Arteaga, który od 2018 pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowiskach menadżerskich w takich firmach jak Saint-Gobain i Constantia Flexibles, oraz znajomości wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa Juan Luis Martinez Arteaga jest idealną osobą do objęcia funkcji CEO. Zmiana personalna nastąpiła również na stanowisku dyrektora finansowego. Nowym CFO został Mathias Breuer, który do tej pory był dyrektorem finansowym oddziału Sempermed w Semperit AG Holding. Zmian dopełnia niedawno powołany na stanowisko dyrektora sprzedaży Marek Pawlak, z prawie 30-letnim stażem w strukturach Schur Flexibles Group dopełnia nowy wizerunek zarządu firmy. Utworzony zespół zarządzający Schur Flexibles już pracuje nad swoim nowym programem rozwoju. Właściciele Schur Flexibles Group (80proc. B&C i 20proc. Lindsay Goldberg) wierzą, że dokonane zmiany personalne w zarządzie przyczynią się do dalszego, stabilnego rozwoju firmy i ugruntują jej pozycję jako leadera w dziedzinie elastycznych rozwiązań opakowaniowych w Europie.

 

® Schur Flexibles

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty