Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

ePac Poland North

Na zdjęciu od lewej: Marcin Kowalski, Johnny Hobeika - dyrektor zarządzający ePac Holdings Europe, oraz Jacek Ciosek.

© mFlex

Firma ePac Flexible Packaging otworzyła pierwszy zakład produkcyjny w Polsce, rozszerzając tym samym swoją sieć sprzedaży i produkcji w Europie. Zlokalizowany w pobliżu Poznania i Bydgoszczy zakład ePac Poland North będzie trzecim zakładem firmy w Europie, z zakładami już działającymi w Wielkiej Brytanii i Francji. ePac Poland North to efekt współpracy pomiędzy ePac oraz mFlex. Oba podmioty będą współpracowały w obecnie istniejącym zakładzie produkcyjnym. Firma będzie kierowana przez partnerów zarządzających Jacka Cioska i Marcina Kowalskiego, doświadczonych menedżerów w branży opakowań foliowych, którzy będą zarządzać operacjami i relacjami z klientami firmy ePac.

Zakład produkcyjny realizuje zamówienia dla lokalnych klientów, a najbliższymi dużymi miastami są Poznań i Bydgoszcz. Firma zwiększa także tamtejsze moce produkcyjne poprzez uruchomienie kolejnej drukarki i linii do produkcji opakowań, aby nadążyć za szybko rosnącą bazą klientów, zapewniając im możliwość otrzymania wysokiej jakości zadrukowanej folii na roli i gotowych opakowań typu doypack, saszetka czy worek w ciągu 10-15 dni roboczych od zatwierdzenia projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty