ePac Poland North

Na zdjęciu od lewej: Marcin Kowalski, Johnny Hobeika - dyrektor zarządzający ePac Holdings Europe, oraz Jacek Ciosek.

© mFlex

Firma ePac Flexible Packaging otworzyła pierwszy zakład produkcyjny w Polsce, rozszerzając tym samym swoją sieć sprzedaży i produkcji w Europie. Zlokalizowany w pobliżu Poznania i Bydgoszczy zakład ePac Poland North będzie trzecim zakładem firmy w Europie, z zakładami już działającymi w Wielkiej Brytanii i Francji. ePac Poland North to efekt współpracy pomiędzy ePac oraz mFlex. Oba podmioty będą współpracowały w obecnie istniejącym zakładzie produkcyjnym. Firma będzie kierowana przez partnerów zarządzających Jacka Cioska i Marcina Kowalskiego, doświadczonych menedżerów w branży opakowań foliowych, którzy będą zarządzać operacjami i relacjami z klientami firmy ePac.

Zakład produkcyjny realizuje zamówienia dla lokalnych klientów, a najbliższymi dużymi miastami są Poznań i Bydgoszcz. Firma zwiększa także tamtejsze moce produkcyjne poprzez uruchomienie kolejnej drukarki i linii do produkcji opakowań, aby nadążyć za szybko rosnącą bazą klientów, zapewniając im możliwość otrzymania wysokiej jakości zadrukowanej folii na roli i gotowych opakowań typu doypack, saszetka czy worek w ciągu 10-15 dni roboczych od zatwierdzenia projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty