Rozwój sieci sprzedaży. Ewout Maartense dołącza do Scodix

Ewout Maartense, nowy kierownik sprzedaży na kraje Beneluksu.
© Scodix

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań uszlachetniających dla branży pograficznej, mianował Ewout Maartense na stanowisko kierownika sprzedaży w krajach Beneluksu. Nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy podkreśla jej dynamiczny rozwój w ostatnich miesiącach.

Firma zakłada podwojenie swojego zespołu sprzedażowego i marketingowego w ciągu zaledwie roku. "W 2022 roku obserwujemy światową ekspansję Scodix, komentuje Mark Nixon, Scodix VP Global Sales & Marketing. Ewout Maartense przychodzi do Scodix z dużym doświadczeniem w branży. Zajmował stanowiska w Apple, Scitex (później CREO) i Kodaku, a ostatnio pracował dla Landy. „Jego znajomość regionu i relacje z drukarniami i firmami opakowaniowymi nie mają sobie równych. Dzięki jego doświadczeniu handlowemu wiemy, że będzie właściwą osobą w naszym zespole" dodaje Nixon. Ogólnoświatowa sieć Scodix to obecnie 40 partnerów i ponad 360 instalacji na całym świecie. Sam Ewout Maartense komentuje: „Kraje Beneluksu są znane ze swojej ciekawej, unikalnej estetyki projektowej i postępowych firm opakowaniowych. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak marki jeszcze bardziej ulepszą swoje projekty dzięki Scodix i jak producenci opakowań skorzystają z oferowanych przez firmę rozwiązań zrównoważonego rozwoju i ekonomii. Scodix oferuje wielką wartość i szybki zwrot z inwestycji. Cieszę się, że mogę współpracować z firmą i brać udział w jej rozwoju”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty