Capital Markets Day 2022. Aktualności od Metsä Board

©Metsä Board

10 listopada 2022, firma Metsä Board organizuje w Helsinkach Capital Markets Day 2022 dla inwestorów i analityków. Na wydarzeniu firma przedstawi aktualne informacje na temat działalności i środowiska operacyjnego Metsä Board, a także strategię rozwoju firmy w zakresie materiałów opakowaniowych na bazie włókien. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć zarówno na miejscu w Helsinkach jak i online. Ilość miejsc dla gości w Helsinkach jest ograniczona, a ich rejestracja kończy się 4 listopada. Rejestracja dla osób, które chcą wziąć udział w wydarzeniu zdalnie, nie jest ograniczona czasowo i można jej dokonać pod linkiem: https://metsaboard.videosync.fi/2022-cmd/register. Organizatorzy zakładają możliwość zadawania pytań kierownictwu Metsä podczas trwania wydarzenia za pomocą webcastu. Nagranie z wydarzenia będzie dostępne na stronie internetowej Metsä.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty