Nowa oferta dla e-commerce

Nowe rozwiązania opakowaniowe są częścią ekologicznej strategii firmy - MAP2030. Obejmuje ona ambitne zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, które mają być zrealizowane w ciągu najbliższej dekady. W ramach tego planu do 2025 roku wszystkie produkty firmy mają nadawać się do ponownego użytku, recyklingu lub kompostowania.

© Mondi

Firma Mondi wprowadziła na rynek kompleksowy asortyment rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej dla artykułów spożywczych, przeznaczonych dla branży e-commerce. Jak podkreśla producent, dopasowane funkcjonalne opakowania umożliwiają bezproblemowe dostawy różnych towarów, w tym łatwo psującej się żywności czy butelek wina.

 

Opakowania w pełni nadają się do recyklingu, spełniając zarazem oczekiwania odnośnie opłacalności, ochrony produktu i zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. Sprzedawcy artykułów spożywczych mają do dyspozycji ofertę zrównoważonych produktów, obejmującą siedem rozwiązań opakowaniowych, przeznaczonych dla wszelkich rodzajów dystrybucji, takich jak sprzedaż typu click & collect, dostawy lokalne dostarczane transportem własnym sprzedawcy czy dostawy na większe odległości za pośrednictwem przewoźników zewnętrznych. Projekty można dostosować do potrzeb sklepów różnej wielkości.

 

7 boxów, 7 zastosowań

Najnowszy asortyment rozwiązań opakowaniowych e-grocery obejmuje: Pick&ShipBox, uniwersalne rozwiązanie opakowaniowe dla wszystkich kanałów dystrybucji, dostosowane do zróżnicowanych wymagań i wygodne w użyciu ( zapewniające łatwe podnoszenie i otwieranie); PantryBox - opakowanie, które umożliwia szybkie i łatwe pakowanie i zamknięcie, jest wytrzymałe, można je sztaplować i wykorzystywać zarówno do dostaw jak i zakupów typu click & collect; RecipeBox, rozwiązanie przeznaczone do bezpośrednich dostaw świeżych produktów i artykułów spożywczych, wyposażone w zintegrowaną pokrywę i opcjonalne otwory zapewniające lepszą wentylację; EatsBox - lekkie opakowanie do niewielkich lokalnych dostaw rowerem lub skuterem, umożliwiające szybkie napełnianie; Click&LoadBox, opakowanie przeznaczone do zakupów typu click & collect obejmujących różne rodzaje artykułów spożywczych, wyposażone w uchwyty ułatwiające przenoszenie i załadunek do samochodu; Click&EnjoyBox - rozwiązanie opakowaniowe do pakowania ofert świątecznych, podarunków lub sezonowych pakietów promocyjnych, wyposażone w przegródki na wysokie produkty, np. butelki oraz wygodny uchwyt; oraz Click&CarryBox, wytrzymałe i stabilne opakowanie na cięższe artykuły różnego rodzaju wyposażone w zintegrowany uchwyt ułatwiający przenoszenie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty