Nowy Manager w Fujifilm. Maszyny Revoria już w Polsce

Agnieszka Głowacka

©Fujifilm

Maszyny drukujące Revoria Press PC1120 i Revoria Press E1 są teraz dostępne także w Polsce. Revoria to maszyny z produkcją kolorową z jednoprzebiegowym sześciokolorowym zespołem drukującym CMYK wraz z maksymalnie dwoma tonerami specjalnymi (biały i różowy, złoty, srebrny, lakierowy). Rozwiązania, które zostały wprowadzone na rynek w 2021 r., wywarły znaczący wpływ na wyniki sprzedaży w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Niedawno Revoria Press PC1120 i Revoria Press E1 zostały także wprowadzone na rynek w Czechach. Teraz Polska dołącza do rosnącej listy krajów, które mogą skorzystać z nowego rozwiązania dostarczonego przed Fujifilm. Firma mianowała Agnieszkę Głowacką, która ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie, na stanowisko POD Business Development Manager w Polsce w celu nadzorowania rozwoju biznesu. „Oferta Fujifilm otwiera ogromne możliwości dla polskich drukarzy i jestem podekscytowana, że mogę być częścią tego procesu" mówi Głowacka. Aby zmaksymalizować zasięg rynkowy Revoria, Fujifilm ściśle współpracuje z lokalnymi, regionalnymi dealerami w całej Europie. „Retoria Fujifilm gwarantuje elastyczność i kreatywność. Ogromny potencjał rynkowy jest szybko realizowany, a producent inwestuje w rekrutację i współpracę z dystrybutorami w całej Europie, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat lokalnego rynku, aby umożliwić nam dotarcie do właściwych klientów”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty