Total Solutions Partner

Firma Mark Andy posiada swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Polsce i Wielkiej Brytanii i zatrudnia ponad 450 pracowników na całym świecie.

© Mark Andy

Mark Andy obchodzi 75-lecie działalności na rynku etykiet i opakowań. Historia firmy założonej w 1946 roku przez Marka Andrewsa Sr. w Missouri zaczęła się od stworzonej wówczas w warsztacie maszyny do drukowania taśm. Obecnie Mark Andy to globalna marka, z dziesiątkami tysięcy zainstalowanych urządzeń na całym świecie, bogatym portfolio maszyn wąskowstęgowych, będąca jednym z liderów w obszarze rozwiązań hybrydowych, uwzględniających zastosowanie technologii konwencjonalnej i cyfrowej w ramach jednego urządzenia. „Priorytetem dla Mark Andy od zawsze były śledzenie i podążanie za oczekiwaniami klientów oraz potrzebami całego rynku, który stale się zmienia. Znaczącym krokiem naszej drogi było wprowadzenie na rynek maszyny Mark Andy 2200 w 1990 roku. Kolejne warte odnotowania rozwiązanie miało swoją premierę w roku 2009. Powstała wówczas platforma Performance Series, która za sprawą szybkiego przezbrojenia i wysokiej jakości druku oferowanej przez maszyny niemal z miejsca zdobyła uznanie wśród profesjonalistów z branży etykiet i opakowań” - podkreśla PJ Desai, CEO firmy Mark Andy.

Punktem zwrotnym dla firmy Mark Andy było pojawienie się cyfrowych rozwiązań hybrydowych. Obecnie jej portfolio w tym obszarze obejmuje maszyny Digital Pro, Digital Series HD i Digital iQ. Wśród strategicznych działań firmy wymienić należy także przejęcia innych producentów, m.in. Presstek czy Rotoflex , jak też stworzenie działu Mark Andy Print Products, oferującego materiały eksploatacyjne. Tym samym firma stała się kompleksowym dostawcą rozwiązań dla branży druku wąskowstęgowego, zgodnie z promowaną przez siebie dewizą „Total Solutions Partner”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty