Grupa Axium Packaging. Pierwsze jesienne nowości

© Grupa Axium Packaging

Grupa Axium Packaging zaprezentowała nowości w swoim portfolio produktowym odpowiadając na potrzeby klientów na bardziej zróżnicowane pojemności opakowań. Firma wprowadza dwa nowe warianty butelki Chicago Soap 500 ml i dwa nowe rozwiązania opakowań farmaceutycznych wykonanych z PET.

Butelki Chicago

Po udanym debiucie butelki Chicago Soap 500 ml mającym miejsce kilka miesięcy temu, Grupa Axium Packaging wprowadza na rynek 2 kolejne pojemności: 100 ml i 250 ml. Cała gama zaprojektowana została pod gwint 28/410. Seria wyróżnia się nowoczesnym, subtelnym i praktycznym designem: płaski szeroki spód butelki gwarantuje stabilność, a opływowe ramiona nawiązują do delikatnych kobiecych kształtów. Butelki Chicago wykonane są z PET, surowca w 100% nadającego się do recyklingu. Dostępne są również w wersji „eko” czyli z materiału pochodzącego z odzysku. W obu wersjach mogą zostać wybarwione na dowolnie wybrany kolor.

 

Opakowania farmaceutyczne

Gamę opakowań dla produktów farmaceutycznych w formie tabletek reprezentowały dotychczas słoiczki z HDPE w pojemnościach od 50 ml do 300ml. Od teraz klienci Grupy Axium Packaging mają do wyboru w ofercie dwie pozycje wykonane w PET. Są to: słoik Vitamine 250 ml, oraz słoik Vital 300 ml. Słoiczki dostępne są w wersjach bezbarwnej, kolorowej, jak również z PET pochodzącego z recyklingu.

Brązowy medal EcoVadis 2022

Po wcześniejszych sukcesach siostrzanych firm (przyznaniu firmie Acti Pack, oraz Loire Plastics znaku MORE w zakresie odpowiedzialnych ekologicznie rozwiązań), fabryka Lapack otrzymała brązowy medal EcoVadis 2022. Zostały w ten sposób docenione działania firmy w zakresie Corporate Social Responsibility (CSR), co odnosi się do działań w zakresie ochrony środowiska, praw społecznych, praw człowieka, etyki, odpowiedzialnego pozyskiwania i odpowiedzialnego zaopatrzenia.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty