BVC 260 na żywo

Na targach Warsaw Pack firma zaprezentuje stojącą papierową torebkę z dużym licem, którą można bez problemu wprowadzić na istniejących maszynach BVC.

© Rovema

Na zbliżających się targach Warsaw Pack, które odbędą się 26-28 kwietnia 2022 roku, firma Rovema zaprezentuje maszynę pakującą Rovema BVC 260 przystosowaną do produkcji innowacyjnych torebek stojących SUP (Stand-Up Pouch) wykonanych z termozgrzewalnego papieru z lekką barierą wodną. Opakowanie to dedykowane jest m.in. dla przemysłu cukierniczego i producentów przekąsek. Seria BVC to pionowe maszyny pakujące pracujące w trybie ciągłym, które szybko, wydajnie i delikatnie pakują różnorodne produkty. Producent oferuje precyzyjne dostosowanie maszyny do indywidualnego zadania pakowania. Odchylane szczęki zgrzewające umożliwiają łatwą oraz ergonomiczną konserwację i czyszczenie. Wstępne odwijanie folii z napędem serwomotorycznym zapewnia stały naciąg wstęgi oraz łatwy i równomierny przesuw folii po kołnierzu formującym, zwłaszcza przy przejściu na papierowy materiał opakowaniowy. Co więcej, ultradźwiękowa kontrola krawędzi folii przy wąskim zgrzewie wzdłużnym pozwala zaoszczędzić materiał opakowaniowy. System Sense&Seal skraca czas przestojów do minimum. Gdy cząstki produktu zostaną wykryte w obszarze zgrzewania poprzecznego, maszyna cofa szczęki, tworzy podwójną torebkę i automatycznie uruchamia się ponownie. Seria BVC oferuje także różne pakiety aplikacji, takie jak automatyczna zmiana rolki folii (tzw. Splicer), Stabilo Seal, aplikatory opcji ponownego zamykania lub systemy etykietowania. Przy użyciu kompatybilnego maszynowo materiału opakowaniowego „Mr. Paper” firmy Silbo (80g/m²) z częściowym pokryciem emulsją termozgrzewalną, maszyna oferuje wydajność do 80 stojących torebek papierowych w ciągu minuty. Opakowanie idealne dla produktów drobnych, takich jak słodycze. Urządzenie może także produkować do 210 toreb płaskich z tworzywa sztucznego na minutę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty