Z widokiem na Wawel

Nowa przestrzeń biurowa została zaprojektowana przez studio Trzop Architekci, a inspiracją do jej powstania było główne hasło firmy „Create that feeling”.

© Canpack

Grupa Canpack przeniosła swoją siedzibę do nowego biura w kompleksie biurowym MK29 w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy Konopnickiej 29. Biura zlokalizowane są w samym sercu miasta, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu i Bulwary Wiślane. Firma podkreśla, że nowa siedziba jest odzwierciedleniem kultury organizacyjnej firmy i powstała z myślą o tworzących ją pracownikach. Znajdują się tam zarówno przestrzenie przeznaczone do spotkań formalnych jak i nieformalnych, miejsca dostosowane do modelu pracy hybrydowej jak i pracy zespołowej, zaprojektowane w taki sposób, aby sprzyjać rozwojowi wiedzy, współpracy i kreatywności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty