Nowy zakład Sirane

Obecnie w  nowym zakładzie obywa się instalacja maszyn, a produkcja powinna rozpocząć się przed końcem lutego. Rozpoczęcie produkcji na pełną skalę planowane jest przed Wielkanocą.

© Sirane

Producent opakowań Sirane zainwestował kilkanaście milionów funtów w nowy zakład zajmujący się produkcją tektury. Oddział, oddalony o kilka mil od głównej siedziby firmy w Telford, Shropshire, pozwoli jej na dalsze inwestycje w przyjazne środowisku technologie pakowania. „Dodaliśmy w sumie około 3700 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Jest to bardzo znacząca rozbudowa w historii Sirane. Dzięki temu zyskamy również miejsce na rozwój naszej działalności w zakresie co-packingu, czyli w obszarze, który w ostatnich latach znacznie się rozwinął” - mówi Simon Balderson, dyrektor zarządzający firmy. Firma produkuje szereg zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych, w tym pozbawione tworzyw sztucznych folie barierowe i torebki oraz opakowania nadające się do kompostowania/recyklingu, takie jak tekturowe opakowania na łososia oraz nadające się do recyklingu opakowania na kanapki. Simon Balderson dodał, że nowy zakład pozwoli na dalsze inwestycje w produkcję tektury, a firma zamierza zwiększyć potencjał dalszego zastępowania tworzyw sztucznych powlekanymi tekturami i papierami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty