Opłacalna przyszłość z Mark Andy. Technologia hybrydowa drukowania etykiet

© Mark Andy

Spadające nakłady etykiet, rosnąca liczba różnego rodzaju wersji danego produktu, potrzeba rozwoju nowych wzorów opakowań i etykiet oraz aktualizacji lub dywersyfikacji starych, coraz krótsze czasy realizacji zleceń i silna presja w zakresie poprawy parametrów jakościowych, a także rosnąca liczba zakładów produkcyjnych różnej wielkości potrzebujących etykiet w mniejszych nakładach – wszystko to wpływa obecnie na wybór technologii, w której zlecenia dotyczące ich drukowania należy (czytaj: opłaca się!) realizować.

Coraz więcej drukarń na całym świecie dostrzega ten fakt i inwestuje w maszyny hybrydowe Mark Andy – pierwsze i kolejne. Wielokrotnie nagradzana Mark Andy Digital Series HD doskonale sobie z tym radzi, co potwierdzają jej liczni użytkownicy, również z Polski. Mark Andy podchodzi indywidualnie do każdego klienta i proponuje optymalne rozwiązanie dopasowanie do konkretnych potrzeb i zapewniające rozwój.

Przeczytaj więcej na ten temat: https://www.markandy.com/polish-articles/z-hybryda-mark-andy-dookola-swiata-doswiadczenia-uzytkownikow-korzysci-z-wdrozen-i-trendy-rynkowe/

Zobacz film: Wdrożenie maszyny Mark Andy Digital Series HD w firmie MM Lublin (dawna Essentra Packaging)

  

© Mark Andy

Czas na technologię RFID
Technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) staje się coraz bardziej obecna w codziennej rzeczywistości. Sklep bez personelu z kasą samoobsługową z setkami czy tysiącami produktów spożywczych, chemicznych, kosmetycznych. Woda i inne napoje, słodycze, kawa, herbata, przekąski, dania gotowe, wędliny i nabiał – wszystko z etykietami z tagiem RFID. To nie science-fiction, to realnie funkcjonujące już sklepy i sieci handlowe. Taka perspektywa otwiera zupełnie nowe spojrzenie na produkty, jakie będą one oferować, a w ślad za tym na ich opakowania i etykiety.

Przeczytaj więcej na ten temat: https://www.markandy.com/polish-articles/przyszlosc-etykiety-wedlug-mark-andy-czas-na-technologie-rfid/

© Mark Andy

Większa wydajność jako priorytet
Optymalizacja maszyn i zasobów ludzkich to obecnie kluczowe wyzwania, przed jakimi stają właściciele firm poligraficznych, w tym drukujących etykiety. Dedykowane produkcji wąskowstęgowej oprogramowanie sMArt link to system monitorowania procesu wytwórczego w czasie rzeczywistym, zaprojektowany z myślą o jak najlepszym, najbardziej wydajnym wykorzystaniu maszyn do drukowania etykiet i opakowań.

Przeczytaj więcej na ten temat: https://www.markandy.com/polish-articles/oprogramowanie-smart-firmy-mark-andy-wieksza-wydajnosc-waskowstegowej-maszyny-drukujacej/

 

 

© Mark Andy

Centrum Demonstracyjne Mark Andy w Warszawie

Centrum Technologiczne Mark Andy w Warszawie to „serce” europejskiej działalności firmy. Zainstalowane w nim maszyny – zarówno fleksograficzne jak i hybrydowe/cyfrowe – służą zarówno klientom zainteresowanym prezentacjami ich możliwości, jak też dystrybutorom z całego świata, partnerom technologicznym oraz studentom kierunków poligraficznych, z myślą o których organizowane są specjalne pokazy. Urządzenia, eksperci, ich wiedza i doświadczenie, prezentacje aplikacji i możliwości maszyn – to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki.

 

Zobacz film: https://youtu.be/oS-nGSl8P7g

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty