Siła etykiety a marka lokalna

Wirtualne spotkanie firm Konica Minolta i Avery Dennison odbędzie się 20 maja 2021 roku o godzinie 10:00.

© Konica Minolta

Konica Minolta oraz Avery Dennison zapraszają na wspólne spotkanie poświęcone potrzebom i potencjale lokalnych marek w zakresie druku etykiet. Na wirtualnym wydarzeniu zaprezentowane zostaną wyniki badań przeprowadzonych na przełomie stycznia i lutego 2021 roku, zrealizowane wśród 300 lokalnych producentów żywności, pogłębionych 20 wywiadami jakościowymi. Raport ukazuje kondycję rynku, trendy i możliwości w zakresie produkcji etykiet. Spotkanie odbędzie się 20 maja 2021 roku o godzinie 10:00. Prowadzący opowiedzą m.in. o tym, jakie opakowania przeważają wśród przedsiębiorców, kto w firmach najczęściej odpowiada za projekt etykiety, co motywuje lokalnych wytwórców do wprowadzania innowacji i zmian w etykietach oraz kiedy i w jaki sposób drukarnia może wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w zakresie etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty