Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Feldmuehle wstrzymuje produkcje

Jak podkreśla producent, wstrzymanie produkcji jest tymczasowe. Jej wznowienie nastąpi wraz z poprawą sytuacji rynkowej.

© Feldmuehle

Firma Feldmuehle, dostawca papierów specjalistycznych dla branży opakowań i etykiet, tymczasowo wstrzymuje produkcję swoich produktów. Powodem podjętej decyzji jest obecny kryzys gospodarczy oraz sytuacja geopolityczna, które spowodowały zakłócenia w łańcuchach dostaw. Wśród bezpośrednich przyczyn producent wymienia niedobory surowców, wzrost cen gazu i energii elektrycznej oraz sytuację handlową na rynku międzynarodowym. Firma podkreśla jednocześnie, że wznowienie produkcji nastąpi wraz z poprawą obecnie panujących warunków rynkowych. Obecnie jednak utrzymanie produkcji jest nieopłacalne, a obecna sytuacja nie pozwala zapewnić stabilności dostaw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty