Feldmuehle wstrzymuje produkcje

Jak podkreśla producent, wstrzymanie produkcji jest tymczasowe. Jej wznowienie nastąpi wraz z poprawą sytuacji rynkowej.

© Feldmuehle

Firma Feldmuehle, dostawca papierów specjalistycznych dla branży opakowań i etykiet, tymczasowo wstrzymuje produkcję swoich produktów. Powodem podjętej decyzji jest obecny kryzys gospodarczy oraz sytuacja geopolityczna, które spowodowały zakłócenia w łańcuchach dostaw. Wśród bezpośrednich przyczyn producent wymienia niedobory surowców, wzrost cen gazu i energii elektrycznej oraz sytuację handlową na rynku międzynarodowym. Firma podkreśla jednocześnie, że wznowienie produkcji nastąpi wraz z poprawą obecnie panujących warunków rynkowych. Obecnie jednak utrzymanie produkcji jest nieopłacalne, a obecna sytuacja nie pozwala zapewnić stabilności dostaw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty