Możliwości 360 Service

 

Usługa 360 Service ma pozwolić klientom firmy na opracowywanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań opakowaniowych, zgodnych z obecnymi wymaganiami rynkowymi.

© Metsä Board

Firma Metsä Board wprowadziła do swojej oferty usługę 360 Service, aby wspierać swoich klientów w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych. Jak podkreśla producent, obecne trendy rynkowe i zaostrzające się przepisy zwiększają potrzebę produkcji bardziej zrównoważonych i bezpiecznych opakowań, przy jednoczesnej poprawie wydajności i efektywności. W ramach usługi 360 Service, tworzonej we współpracy z klientami i partnerami, firma uzupełniła portfolio tektur premium. Nowa oferta ma zapewnić użytkownikom korzyści związane z całym łańcuchem wartości opakowań, od zwiększenia łatwości recyklingu i zmniejszenia wpływu na środowisko, po zwiększenie wydajności produkcji i łańcucha dostaw. 360 Service obejmuje pięć usług. Pierwsza z nich to Sustainability Service, czyli zapewnianie zgodności opakowań tekturowych z obowiązującymi przepisami i zasadami zrównoważonego rozwoju. Druga związana z projektowaniem opakowań - Packaging Design Service , ma umożliwić klientom tworzenie atrakcyjnych wizualnie opakowań przy mniejszym wpływie na środowisko. Z kolei Technical Service to usługa, w ramach której firma zobowiązuje się wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie do poprawy wydajności i parametrów produkcji. Czwarty element - R&D Service - polega na zapewnieniu nowych możliwości w ramach wspólnych projektów badawczo-rozwojowych. Ostatnia z nich - Supply and Digital Service - ma zapewnić klientom elastyczne, zrównoważone i niezawodne dostawy tektury na całym świecie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty