Usprawniona obsługa

Ishida usprawnia obsługę klienta w Europie poprzez utworzenie nowego Centrum Doskonałości.

© Ishida

Ishida Europe wzmacnia obsługę klienta poprzez utworzenie nowego europejskiego Centrum Doskonałości w Pradze, w Republice Czeskiej. W nowym obiekcie, położonym w pobliżu centrum miasta, prowadzone będą różnorodne programy szkoleniowe dotyczące szerokiej gamy urządzeń linii pakujących Ishida, w tym wag wielogłowicowych, wag kontrolnych, systemów kontroli rentgenowskiej, zgrzewarek, testerów zgrzewu, maszyn do pakowania w worki oraz rozwiązań Industry 4.0. Ponadto, centrum będzie oferować naprawy i konserwację maszyn klientów, wspierając zespoły serwisowe Ishidy w całej Europie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty