Cyfrowo z prismiq

Firma zainwestowała około 100 milionów dolarów w transformację cyfrową, w tym w swoje najnowsze osiągnięcie - urządzenie prismiq 5540, które według firmy jest „największym na świecie, najszybszym, elastycznym systemem druku cyfrowego”.

© Sealed Air

Firma Sealed Air wprowadziła na rynek markę o nazwie prismiq, zajmującą się projektowaniem i produkcją inteligentnych opakowań. Nowa marka oferuje usługi związane zarówno z projektowaniem opakowań, jak i drukiem w technologii cyfrowej, a jej portfolio zostało podzielone na trzy kategorie. Pierwsza z nich, Smart Packaging, pozwala producentom eliminować nadmiar produkcji odpadów, jednocześnie zwiększając atrakcyjność produktów. Kompleksowa, oparta na chmurze platforma firmy Sealed Air generuje cyfrowe identyfikatory dla danego opakowania, a gromadzone w nich dane pozwalają zarządzać produktem w całym łańcuchu wartości. Design Services to z kolei usługi związane z projektowaniem opakowań. W tym celu zespół około 200 ekspertów będzie współpracowało z klientami, tworząc niestandardowe grafiki, opracowując nowe koncepcje opakowań i przeprowadzając testy wydajności. Trzeci filar, związany z drukiem cyfrowym, pozwoli producentom realizować wiele projektów w ramach jednego zamówienia, drukować seryjne/cyfrowe kody i grafiki, charakterystyczne dla danego opakowania, a także zapewni większą elastyczność w zakresie wielkości zamówień oraz szybszy czas realizacji.

„Prismiq, zasilany naszą technologią druku cyfrowego, tworzy nową wartość dla klientów, umożliwiając bezdotykową automatyzację zarówno w naszych zakładach, jak i u naszych klientów, sprawiając, że zrównoważony rozwój w branży opakowań staje się rzeczywistością” - podkreśla Ted Doheny, prezes i dyrektor generalny Sealed Air. Nowy system jest w stanie drukować na szerokiej wstędze, z dużą prędkością, w pełnym kolorze  oraz dwustronnie na materiałach elastycznych i termokurczliwych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty