Sanner nawiązuje partnerstwo

Wykorzystując możliwości Sanner w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, GHO będzie wspierać zarząd w przyspieszeniu inicjatyw związanych z rozszerzeniem portfolio produktów, sprzedażą oraz inwestycjami w celu uzyskania poprawy marży i napędzania wzrostu. Na zdjęciu Jürgen Sanner.

© Sanner

Firma Sanner, producent opakowań dla branży farmaceutycznej, diagnostycznej, MedTech i nutraceutycznej, pozyskała nowego inwestora - Global Healthcare Opportunities (GHO). Po przejęciu części akcji, których wartości nie ujawniono, GHO będzie ściśle współpracować z dotychczasowym zarządem firmy Sanner i wspierać producenta w rozwoju i realizacji strategii biznesowej poprzez rozbudowę zakładów produkcyjnych w Niemczech i Chinach oraz skupiać się na aspektach, które ułatwią firmie ekspansję na rynkach amerykańskich.
Już od dłuższego czasu obserwujemy rosnące ruchy konsolidacyjne na rynku. Jako firma średniej wielkości musimy reagować, jeśli chcemy odnieść sukces w perspektywie długoterminowej. W GHO znaleźliśmy silnego partnera, który specjalizuje się w sektorze opieki zdrowotnej i medtech i oferuje nam dalsze możliwości rozwoju” - dodaje Jürgen Sanner z firmy Sanner.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty