Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Sanner nawiązuje partnerstwo

Wykorzystując możliwości Sanner w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, GHO będzie wspierać zarząd w przyspieszeniu inicjatyw związanych z rozszerzeniem portfolio produktów, sprzedażą oraz inwestycjami w celu uzyskania poprawy marży i napędzania wzrostu. Na zdjęciu Jürgen Sanner.

© Sanner

Firma Sanner, producent opakowań dla branży farmaceutycznej, diagnostycznej, MedTech i nutraceutycznej, pozyskała nowego inwestora - Global Healthcare Opportunities (GHO). Po przejęciu części akcji, których wartości nie ujawniono, GHO będzie ściśle współpracować z dotychczasowym zarządem firmy Sanner i wspierać producenta w rozwoju i realizacji strategii biznesowej poprzez rozbudowę zakładów produkcyjnych w Niemczech i Chinach oraz skupiać się na aspektach, które ułatwią firmie ekspansję na rynkach amerykańskich.
Już od dłuższego czasu obserwujemy rosnące ruchy konsolidacyjne na rynku. Jako firma średniej wielkości musimy reagować, jeśli chcemy odnieść sukces w perspektywie długoterminowej. W GHO znaleźliśmy silnego partnera, który specjalizuje się w sektorze opieki zdrowotnej i medtech i oferuje nam dalsze możliwości rozwoju” - dodaje Jürgen Sanner z firmy Sanner.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty