Sanner nawiązuje partnerstwo

Wykorzystując możliwości Sanner w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, GHO będzie wspierać zarząd w przyspieszeniu inicjatyw związanych z rozszerzeniem portfolio produktów, sprzedażą oraz inwestycjami w celu uzyskania poprawy marży i napędzania wzrostu. Na zdjęciu Jürgen Sanner.

© Sanner

Firma Sanner, producent opakowań dla branży farmaceutycznej, diagnostycznej, MedTech i nutraceutycznej, pozyskała nowego inwestora - Global Healthcare Opportunities (GHO). Po przejęciu części akcji, których wartości nie ujawniono, GHO będzie ściśle współpracować z dotychczasowym zarządem firmy Sanner i wspierać producenta w rozwoju i realizacji strategii biznesowej poprzez rozbudowę zakładów produkcyjnych w Niemczech i Chinach oraz skupiać się na aspektach, które ułatwią firmie ekspansję na rynkach amerykańskich.
Już od dłuższego czasu obserwujemy rosnące ruchy konsolidacyjne na rynku. Jako firma średniej wielkości musimy reagować, jeśli chcemy odnieść sukces w perspektywie długoterminowej. W GHO znaleźliśmy silnego partnera, który specjalizuje się w sektorze opieki zdrowotnej i medtech i oferuje nam dalsze możliwości rozwoju” - dodaje Jürgen Sanner z firmy Sanner.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty