Zrównoważony druk cyfrowy. Epson na targach Biofach

 

Etykieta jest ważnym elementem produktu i pierwszym punktem kontaktu z klientem. Obecnie dla producentów elastyczna produkcja wysokiej jakości etykiet jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

 

Nowoczesne drukarki etykiet umożliwiają wykonanie pojedynczej etykiety we własnym zakresie w jednym kroku. Oszczędza to czas, pieniądze i zmniejsza straty produkcyjne. Korzystanie z takich drukarek pozwala również uniknąć błędów, które mogą wystąpić w przypadku etykiet pisanych ręcznie. Etykiety wydrukowane cyfrowo gwarantują, że wszystkie informacje, takie jak nazwa klienta, adres dostawy i dodatkowe informacje o dostawie, są zawsze wyraźne i czytelne.

Z tych powodów na targach Biofach 2022 w Norymberdze w dniach 26-29 lipca głównym tematem prezentacji Epson będzie wybór cyfrowych drukarek etykiet ColorWorks. Producenci żywności i kosmetyków oraz sprzedawcy detaliczni każdej wielkości dzięki tym urządzeniom mogą produkować trwałe, odporne na rozmazywanie, wodoodporne i światłoodporne kolorowe etykiety, które są również zgodne ze standardem GHS (z certyfikatem BS5609), a zatem mogą być używane na przykład do kosmetyków. Stosowane tusze posiadają również różne atesty do kontaktu z żywnością. Systemy Epson ColorWorks powierzchniach i formatach nośników, umożliwiając jednoetapowe drukowanie indywidualnych danych. Ponadto odwiedzający stoisko firmy Epson będą mieli okazję zobaczyć na żywo zastosowanie drukarki etykiet bez podkładu TM-L100, na której będą drukowane samoprzylepne, usuwalne etykiety na torby, kubki i pudełka na wynos.

 

Nowa kolorowa drukarka etykiet ColorWorks C4000e

Etykiety przeznaczone do druku są projektowane za pomocą oprogramowania do projektowania na iPadzie i uzupełniane indywidualnymi, zmiennymi danymi, takimi jak waga, za pośrednictwem podłączonej wagi, a następnie bezprzewodowo przesyłane do kolorowej drukarki etykiet ColorWorks C4000e. Jednocześnie do fotorealistycznego wydruku o szerokości do 108 milimetrów (z rozdzielczością do 1200 x 1200 dpi) można wprowadzić kolejne zmienne dane, takie jak data ważności, numer seryjny czy oznaczenie pochodzenia, dzięki czemu w mgnieniu oka można stworzyć indywidualną, trwałą etykietę. ColorWorks C4000e obsługuje zaawansowane zarządzanie kolorami, dzięki czemu firmy mogą na przykład tworzyć wydruki z wiernymi kolorami logo. Automatyczny gilotyna do papieru umożliwia produkcję różnych formatów etykiet i uzupełnia cały pakiet tej kompaktowej, łatwej w obsłudze drukarki.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty